0

Ban!

0

SUPER!

0

Dobry sklad - dobry mecz moze pokrzyzowac pogoda - bo ze zdjec widac, ze chyba nie zle pada

0

Super kompilacje! Oby tak dalej!

0

Bardzo fajnie - gratuluje chlopaki!

0

Wazne 3 pkt i odpoczynek tym, ktorym sie on nalezal. A co do gry - bardziej dokladnie i byloby jeszcze lepiej. P.S. Abidala to pierwszy raz zobaczylem na boisku w 76 minucie ;-)

0

w 100% santiago :-D

0

GOLTV dobrze chodzi - to tak na marginesie

0

Duzo pilek do Iniesty - fajne i efektywne to rozwiaznie. Jak na razie Yaya wymiata

0

Ladna ostatnia bramka - powinno sie tak grac - dogrywac ostre pilki i bedzie dobrze. Wazne, ze sa 3 pkt. Lecimy dalej. Pozdrawiam

0

Chyba jest juz podany sklad (as): VV - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Iniesta, Keita, Xavi - Bojan, Etoo, Henry

0

Ładny wynik, ale mozna sie bylo tego spodziewac. Zobaczymy juz po spotkaniu z Wisla jak tak na prawde to wszystko wyglada - jedno bylo widac - jest wiecej dynamiki i presingu a to juz jest bardzo dobrze :-) Do nastepnego

0

OK zaczynamy ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?