icemarcin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dabrowa Bial
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
SUPER!
0
Dobry sklad - dobry mecz moze pokrzyzowac pogoda - bo ze zdjec widac, ze chyba nie zle pada
0
Super kompilacje! Oby tak dalej!
0
Bardzo fajnie - gratuluje chlopaki!
0
Wazne 3 pkt i odpoczynek tym, ktorym sie on nalezal. A co do gry - bardziej dokladnie i byloby jeszcze lepiej. P.S. Abidala to pierwszy raz zobaczylem na boisku w 76 minucie ;-)
0
w 100% santiago :-D
0
GOLTV dobrze chodzi - to tak na marginesie
0
Duzo pilek do Iniesty - fajne i efektywne to rozwiaznie. Jak na razie Yaya wymiata
0
Ladna ostatnia bramka - powinno sie tak grac - dogrywac ostre pilki i bedzie dobrze. Wazne, ze sa 3 pkt. Lecimy dalej. Pozdrawiam
0
Chyba jest juz podany sklad (as): VV - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Iniesta, Keita, Xavi - Bojan, Etoo, Henry
0
Ładny wynik, ale mozna sie bylo tego spodziewac. Zobaczymy juz po spotkaniu z Wisla jak tak na prawde to wszystko wyglada - jedno bylo widac - jest wiecej dynamiki i presingu a to juz jest bardzo dobrze :-) Do nastepnego
0
OK zaczynamy ;-)