1 listopada 2008, 20:20
0
Ban!
1 listopada 2008, 20:07
SUPER!
1 listopada 2008, 19:32
Dobry sklad - dobry mecz moze pokrzyzowac pogoda - bo ze zdjec widac, ze chyba nie zle pada
27 października 2008, 19:35
Super kompilacje! Oby tak dalej!
25 października 2008, 06:18
Bardzo fajnie - gratuluje chlopaki!
7 sierpnia 2008, 09:04
Ładny wynik, ale mozna sie bylo tego spodziewac. Zobaczymy juz po spotkaniu z Wisla jak tak na prawde to wszystko wyglada - jedno bylo widac - jest wiecej dynamiki i presingu a to juz jest bardzo dobrze :-) Do nastepnego
30 września 2008, 20:28
w 100% santiago :-D
13 sierpnia 2008, 20:57
Chyba jest juz podany sklad (as): VV - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Iniesta, Keita, Xavi - Bojan, Etoo, Henry
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban!
0
SUPER!
0
Dobry sklad - dobry mecz moze pokrzyzowac pogoda - bo ze zdjec widac, ze chyba nie zle pada
0
Super kompilacje! Oby tak dalej!
0
Bardzo fajnie - gratuluje chlopaki!
0
Ładny wynik, ale mozna sie bylo tego spodziewac. Zobaczymy juz po spotkaniu z Wisla jak tak na prawde to wszystko wyglada - jedno bylo widac - jest wiecej dynamiki i presingu a to juz jest bardzo dobrze :-) Do nastepnego
0
w 100% santiago :-D
0
Chyba jest juz podany sklad (as): VV - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Iniesta, Keita, Xavi - Bojan, Etoo, Henry
0
Ban!
0
Super kompilacje! Oby tak dalej!