0

hahaha ostatnie zdanie najbardziej mi sie podobalo

0

przypadki chodza po ludziach

0

P@wLo ! to cie wyprzedzilem az o 2s

0

Chciałbym żeby był to Henry i to będzie Henry

0

Wszystkiego najlepszego. Niech ten chłopak gra dla Barcy jak najdłużej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?