16 lutego 2009, 18:14
0
hahaha ostatnie zdanie najbardziej mi sie podobalo
29 stycznia 2009, 22:51
przypadki chodza po ludziach
26 stycznia 2009, 01:41
P@wLo ! to cie wyprzedzilem az o 2s
26 stycznia 2009, 01:40
Chciałbym żeby był to Henry i to będzie Henry
28 sierpnia 2008, 12:25
Wszystkiego najlepszego. Niech ten chłopak gra dla Barcy jak najdłużej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
hahaha ostatnie zdanie najbardziej mi sie podobalo
0
przypadki chodza po ludziach
0
P@wLo ! to cie wyprzedzilem az o 2s
0
Chciałbym żeby był to Henry i to będzie Henry
0
Wszystkiego najlepszego. Niech ten chłopak gra dla Barcy jak najdłużej
0
Chciałbym żeby był to Henry i to będzie Henry
0
P@wLo ! to cie wyprzedzilem az o 2s
0
hahaha ostatnie zdanie najbardziej mi sie podobalo
0
Wszystkiego najlepszego. Niech ten chłopak gra dla Barcy jak najdłużej
0
przypadki chodza po ludziach