grochina
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inter i Milan... Real i Barca... co za typ !!
0
Jak to zwykle ---->była
0
a gdzie można obejżeć takie fajowe mecze?
0
wygląda tak, jakby raijkard miał doczeepianą twarz albo włoski xD
0
wiecie co ?
W sumie to naprawdę ciężko powiedzieć kto na nią zasłużył..
hm... no Iniesta to raczej rok temu... a Xavi czy Messii...No niech będzie, że Messi bo to wkońcu on strzela te bramki ^^
0
Xavi zasługuję na 10
Spójżcie ile podań udanych.
Idealny mecz
0
Real nie umie się pogodzić z porażką :/
0
hmm.. nie rizumiem tych piłkarzy...
Co im to robi czy zarabiają 10mln czy 15mln i tak mogą kupować wszystko co hccą i robić wszystko co chcą. :P
0
hmm.. a ile może potrwać taki uraz ?
0
ej ludzie mam pytanko
Co będzie jak Barca B dostanie się do pierwszej ligi ??
Bezie wtedy grać mecza z Barcą A ??
0
hehe :) tak jak w koszu, tak też będzie w piłce :)
0
haha :) Barca normalnie niszczy rywala. :)
0
a kiedy ten mecz i na jakim kanale ?? chcę go obejżeć :)
0
proszę dajcie kanał
0
No i będzie skład na kolejne trofeum. :)
0
to losowanie jest o 16 czy 18 ?? Bo na innej stronie pisało że 16:00 się zaczyna.. to jak wkońcu jest ??
0
a za co to była ta koszulka?
W lidze typerów czy za co ??
0
Ten mecz był wspaniały. Poprostu ideał !!!
Dawno nie widziałem czegoś równie cudnego :P
0
nom dzięki niemu też jestesm fanem Barcy :P
0
Naprawdę niesamowita kompilacja.
Zapiera dech w piersiach.
Oby było 2 :0 .
Ale i tak Barca nigdy się nie podda !!!
0
bardzo prosze o link . Pozdro Niech żyje Barca !!
0
No ładny skład. Tylko szkoda, że Messi nie gra, no ale przynajmniej sobie odpocznie :)
0
To jest bardziej dla fanów "gały" poszukaj strony z Regal Barçą :-).
0
Brawo Barca ! :-)
0
Bardzo fajna rozpiska. Heh.. 1 bramka klatką i ręką :)
0
Po takich wynikach widać jakie mistrzostwo jest najważniejsze.
0
Przydało by się wymienić Henrego, ale na pewno nie za Robinho.
0
O co to jest mecz??
0
0:15 XD fajnie wyszedł xD ręce do kieszeni iiii xD sami zobaczcie xD
0
zna ktoś polską wersje sklepu ?? jeżeli tak to proszę o kontakt mój mail to grochina@wp.pl