0

Inter i Milan... Real i Barca... co za typ !!

0

Jak to zwykle ---->była

0

a gdzie można obejżeć takie fajowe mecze?

0

wygląda tak, jakby raijkard miał doczeepianą twarz albo włoski xD

0

wiecie co ?

W sumie to naprawdę ciężko powiedzieć kto na nią zasłużył..

hm... no Iniesta to raczej rok temu... a Xavi czy Messii...No niech będzie, że Messi bo to wkońcu on strzela te bramki ^^

0

Xavi zasługuję na 10

Spójżcie ile podań udanych.

Idealny mecz

0

Real nie umie się pogodzić z porażką :/

0

hmm.. nie rizumiem tych piłkarzy...

Co im to robi czy zarabiają 10mln czy 15mln i tak mogą kupować wszystko co hccą i robić wszystko co chcą. :P

0

hmm.. a ile może potrwać taki uraz ?

0

ej ludzie mam pytanko

Co będzie jak Barca B dostanie się do pierwszej ligi ??

Bezie wtedy grać mecza z Barcą A ??

0

hehe :) tak jak w koszu, tak też będzie w piłce :)

0

haha :) Barca normalnie niszczy rywala. :)

0

a kiedy ten mecz i na jakim kanale ?? chcę go obejżeć :)

0

proszę dajcie kanał

0

No i będzie skład na kolejne trofeum. :)

0

to losowanie jest o 16 czy 18 ?? Bo na innej stronie pisało że 16:00 się zaczyna.. to jak wkońcu jest ??

0

a za co to była ta koszulka?

W lidze typerów czy za co ??

0

Ten mecz był wspaniały. Poprostu ideał !!!

Dawno nie widziałem czegoś równie cudnego :P

0

nom dzięki niemu też jestesm fanem Barcy :P

0

Naprawdę niesamowita kompilacja.

Zapiera dech w piersiach.

Oby było 2 :0 .

Ale i tak Barca nigdy się nie podda !!!

0

bardzo prosze o link . Pozdro Niech żyje Barca !!

0

No ładny skład. Tylko szkoda, że Messi nie gra, no ale przynajmniej sobie odpocznie :)

0

To jest bardziej dla fanów "gały" poszukaj strony z Regal Barçą :-).

0

Brawo Barca ! :-)

0

Bardzo fajna rozpiska. Heh.. 1 bramka klatką i ręką :)

0

Po takich wynikach widać jakie mistrzostwo jest najważniejsze.

0

Przydało by się wymienić Henrego, ale na pewno nie za Robinho.

0

O co to jest mecz??

0

0:15 XD fajnie wyszedł xD ręce do kieszeni iiii xD sami zobaczcie xD

0

zna ktoś polską wersje sklepu ?? jeżeli tak to proszę o kontakt mój mail to grochina@wp.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?