grochina
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na MŚ był już łysy. Wielkie mi halo
0
Nie wiem dlaczego, ale coś nie przepadam za Kunem. Kojarzy mi się on z tysiącem nieudanych dryblingów na MŚ 2014.. Nie wiem czy jakiś mu wtedy wyszedł :/
0
6
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że takimi wpisami tylko napędzacie gimbusów. Zostawcie już ten Real, to jest strona Barcy !
2
ok. super. Pozdrawiam ...
3
Keita zasługuję na 5,5 ;)
0
a jest coś w kontrakcie, że nie może grać przeciwko Barcelonie ? Żebyśmy przez jego gole punktów nie tracili w meczach z Sewillą :/
0
brać go nawet za 40mln ;) potrzebujemy reprezentantów Niemiec w składzie ;) Ter Stegen i Boateng. Bosko !
0
ta, albo Real ;p
16
https://vine.co/v/MuBjnHx7MKv
0
Nie przypominam sobie żadnego udanego dryblingu Aguero na mundialu
0
raczej 12 groszy. No chyba, że Ci się powodzi to gratki ;)
0
Dwa razy napisałeś Tello ;)
0
przeczytaj artykuł, a nie tytuł to będziesz wiedział....
0
Bardzo fajne koszulki pokazane na końcu. Oby to były te na nowy sezon ;)
1
Pinto zawalił przy obu bramkach... Sito w decydującej fazie meczu...Powienien dostać max 3
0
Raczej to, że Villa poszedł za 2..
0
Nikt nie ogląda na necie ?
0
Proszę o link do meczu .
0
Wielkie dzięki :D
0
bardogranat.. znalazłem :) LIBER- GRAN DERBI 2012 na youtube
0
Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, która leciała po meczu Barca-Real ? Taki rap śpiewany przez chyba Libera lub Gońca
0
słuchajcie, Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, która leciała po meczu Barca-Real ? Taki rap śpiewany przez chyba Libera lub Gońca, sam nie wiem.. Na Canal Plus była po meczu .. POMOCY !
0
Galacticos.,
Ta,ta.. ale pewnie Ronaldo wg ciebie będzie nie?
Zastanów się zanim coś napiszesz
0
i TVP SPORT, i jeszcze Eurosport2 :)
0
TVP1 !!! meczyk, polecam :)
0
to co zrobił Polsat to jest jakiś żart.... Arsenal-Borusia ..... nic więcej nie będę mówił..
0
Messi ma hadtricka ?
0
kurcze, co jest.. czemu na stronie Levante jest na pierwszym miejscu. Zmieńcie to, proszę
0
Z jakiej racji Barca jest 4 w tabeli ? Przecież powinna być druga :/