0

Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku

http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka

0

Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku

http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka

0

Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku

http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka

0

Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku

http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka

0

Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku

http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka

0

0

0

Dziekuje Barcie za walke do konca.No coz nie udalo sie wyrownac.Nadal jestesmy liderem.W okrojonym skladzie i tak zagrali dobrze.Porazka kiedys musiala przysc moze dobrze ze teraz.Cieszy mnie ze Guardiola stawia na mlodziez.Kocham Barce nad zycie.Liderem jestesmy nadal he he

0

trzeba wykupic czlonkostwo na rok.Koszt 160 Euro.Dostaje sie karte ze zdjeciem.Wszelkie info na stronie www.fcbarcelona.com Ja juz jestem socios od listopada 2009. pozdrawiam greg

0

No coz po pasjonujacej 2 polowie odpadamy z pucharu krola.Jak dla mnie to dobrze teraz skupimy sie na lidze i lidze mistrzow.Zabraklo troche szczescia.W sobote pokazemy im kto jest najlepszy.Kocham barce po nad zycie.Pamietajmy wszyscy o roku 2009.Nikt tego nie powtorzy.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych cules.Palop dzisiaj mial swoj najlepszy dzien.Visc el barca!!!!!!

0

Ja nie wiem dlaczego wszyscy zakladaja ze real jutro wygra.Wcale to nie jest takie pewne.Niech wszyscy poczekaja z komentarzami na temat lidera do jutra.Kocham was Barcelonko!!!!

0

Najgorszy to dzisiaj byl sedzia.Spokojnie to byl pierwszy mecz po przerwie.Mysle ze real tez nic ciekawego nie zaprezentuje jutro.Trzeba trenowac ciezko i tyle.Ja wierze w Barcelone Zobaczycie jutro bedziemy w lepszych nastrojach.Milej nocy i forza prawdziwi cules.narka

0

link do meczu http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ milego ogladania

0

Valencja w ostatniejm minucie wygrywa z Espaniolem 1-0 walka byla do konca.Narka

0

czesc wszystkim ja bede ogladal na http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ pozdrawiam wszystkich cules.Forza barca

0

czesc wszystkim ja bede ogladal na http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ pozdrawiam wszystkich cules.Forza barca

0

Gratulacje dla mojej ukochanej druzyny za walke przez caly rok i w tym ostatnim meczu.Zapisalismy sie w historii i to jest piekne.Jestem szczesliwy i dumny jak nigdy.Visc el Barca Na takie chwile warto czekac.Pozdrawiam wszystkich cules z calej Polski.Nich zyje nasza kochana Barcelonka!!!!! Our the best year 2009

0

Witam wszystkich cules>Moim zdaniem Messi powinnien odpoczac w meczu z Interem i zagrac z Realem.Wygramy z Interem nawet bez niego.Xavi i Iniesta niech zagraja razem w srodku.W napadzie niech zagra Henry Ibra i Pedro...Vamos Barca bedzie dobrze

0

Czy mecz mozna obejrzec na platformie N?Prosze dajcie znac jezeli jest taka mozliwosc.

0

panowie jak mozeci to podajcie linka do meczu gdzie mozna obejrzec w necie dzieki

0

Jak milo ale ja juz mam ten film na DVD razem z calym meczem finalowym.Super plytka.Visca el Barca!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?