9 września 2011, 21:39
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
9 września 2011, 21:38
9 września 2011, 21:37
9 września 2011, 21:36
2 stycznia 2010, 20:00
link do meczu http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ milego ogladania
12 lipca 2010, 16:56
relacja na zywo z powitania pilkarzy http://www.rtve.es/deportes/mundial-2010-sudafrica/minuto-minuto/fiesta-seleccion/ visca el barca
12 lipca 2010, 17:18
relacja live z powitania pilkarzy http://www.rtve.es/deportes/mundial-2010-sudafrica/minuto-minuto/fiesta-seleccion/
22 września 2009, 17:38
Czy mecz mozna obejrzec na platformie N?Prosze dajcie znac jezeli jest taka mozliwosc.
28 sierpnia 2009, 17:38
Jak milo ale ja juz mam ten film na DVD razem z calym meczem finalowym.Super plytka.Visca el Barca!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku
http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku
http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku
http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku
http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
0
Dla kazdego prawdziwego cule prosze o zobaczenie tego filmiku
http://www.totalbarca.com/2011/multimedia/video-of-the-day-why-mes-que-un-club/ Nasza redakcja powiina to wstawic na glowna strone. Filmik przedstawia historie naszego klubu oraz tlumaczy dlaczego Fc Barcelona to Mes que un club.Pozdrawiam prawdziwych cules Sam do nich naleae narka
0
link do meczu http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ milego ogladania
0
relacja na zywo z powitania pilkarzy http://www.rtve.es/deportes/mundial-2010-sudafrica/minuto-minuto/fiesta-seleccion/ visca el barca
0
relacja live z powitania pilkarzy http://www.rtve.es/deportes/mundial-2010-sudafrica/minuto-minuto/fiesta-seleccion/
0
Czy mecz mozna obejrzec na platformie N?Prosze dajcie znac jezeli jest taka mozliwosc.
0
Jak milo ale ja juz mam ten film na DVD razem z calym meczem finalowym.Super plytka.Visca el Barca!!!!