O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 286
  • Polecenia 872

Komentarze

0

Wydaje mi się, że jesteśmy niewolnikami naszej historii i stylu. Każdy kto tu przychodzi miał jakieś walory, atuty, które zatraca w 100 procentach wchodząc do tego zespołu i dostosowując się do tej gry. To jest przykra gra na stojąco i tyle.

2

Nie wiem skąd ta podnieta tym Lautaro. Gość ma dobry jeden sezon,, a już wołają ponad 100 baniek. Sancho wydaje się lepszą inwestycją.

3

dałbym mu pograć przez pewien okres regularnie, w defensywie gorzej od naszego śmiesznego skaczącego do większych chomika nie będzie.

26

Oglądałem mecz rewanżowy z lfc jak i finał z Valencia. Kto zasrał większości straconych bramek Panie Alba?

0

A my gramy w obronie. Nawet o lagę jest ciężko :O

Zobacz wszystkie

124

Arturo szarpał, walczył i gryzł trawę. Jego bramka cieszy mnie najbardziej. Oby grał więcej. Za serce, pazur i oczywiście umiejętności. Panie Valverde, można reagować? Można. Oby częściej.

46

Nie rozumiem tego. Wypowiadał się nie raz,że nie wróci, nie ma na to chęci, nie ciągnie go tu. Po co na siłę? Jeżeli faktycznie by go ściągnęli to tylko duża gotówka by go sprowadziła, nie miłość do klubu. Kolejny najemnik? Jak nie będzie szło, to mam w 4 literach bo hajs się zgadza? Byłem za jego transferem, zanim usłyszałem, jaki ma stosunek do klubu. Więc wielkie, stanowcze nie, dziękuję.

41

Ja nie mogę zrozumieć słowa bitwa. Zabiega o niego podobno także prześcieradło. Jeżeli gość rozważa opcję transferu do Madrytu, to nie mamy o czym rozmawiać. Cule? Więc w Hiszpanii tylko Barca.

36

Z automatu ostatnie słowo po @ w jego tweecie przeczytałem jako japrdl :D

32

Super, Juve sprzedaje Emre Cana, który nawet nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów za 23 bańki. My za niego wzięlibyśmy 4 i cieszyli się,że zaoszczędzimy na pensji :D

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?