O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 323
  • Polecenia 961

Komentarze

0

Nie kop się placku po czole to będziesz grał więcej.

9

jak ich wyebiemy i nie odkupimy Pjanicia to Bartu mistrz! Dawaj, musisz!

6

@Andy83 a gość nie ma racji? Spójrz obiektywnie. A jeżeli na serio uważasz, że wszystko jest ok i to nie wina zawodników, to idź dalej zbierać plakaty z bravo sport.

1

@Avada Kedavra Viofo, jestem mega zadowolony.

0

@Tomo1989 a co to zmienia w kwestii różnicy w cenie między nimi ? 10 melonów. czy 70 i 80, czy 10 i 20 , różnica ta sama. Śmieszna.

Zobacz wszystkie

124

Arturo szarpał, walczył i gryzł trawę. Jego bramka cieszy mnie najbardziej. Oby grał więcej. Za serce, pazur i oczywiście umiejętności. Panie Valverde, można reagować? Można. Oby częściej.

46

Nie rozumiem tego. Wypowiadał się nie raz,że nie wróci, nie ma na to chęci, nie ciągnie go tu. Po co na siłę? Jeżeli faktycznie by go ściągnęli to tylko duża gotówka by go sprowadziła, nie miłość do klubu. Kolejny najemnik? Jak nie będzie szło, to mam w 4 literach bo hajs się zgadza? Byłem za jego transferem, zanim usłyszałem, jaki ma stosunek do klubu. Więc wielkie, stanowcze nie, dziękuję.

41

Ja nie mogę zrozumieć słowa bitwa. Zabiega o niego podobno także prześcieradło. Jeżeli gość rozważa opcję transferu do Madrytu, to nie mamy o czym rozmawiać. Cule? Więc w Hiszpanii tylko Barca.

36

Z automatu ostatnie słowo po @ w jego tweecie przeczytałem jako japrdl :D

32

Super, Juve sprzedaje Emre Cana, który nawet nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów za 23 bańki. My za niego wzięlibyśmy 4 i cieszyli się,że zaoszczędzimy na pensji :D