0

najlepszy jest Tino .. może miało być Tanio

0

miało być gadki .. od gadania

0

zgadzam się ale bez sensu są gatki Typy powinni być źli na Fife, sędziego, itp .. Henry też swoje zrobił ..

0

jasne .. złodziej który nie został złapany nie jest złodziejem ?? ..

0

no trochę ich poniosło :) .. z tego co pamiętam to 11 LM jest ogłaszana w czasie losowania grup LM .. wraz z nagrodami dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika ..

0

miało być ma ;)

0

do Rozwad to wytłumacz mi dla czego np., Ferguson mają taką samą ilość pkt jak w głosowaniu na zespół 2008 r. ( a tak w ogóle to na Xaviego oddano 149 496 głosów a na Messiego 88 966) .. dziwny zbieg okoliczności, że najlepsza drużyna z 2008 r. jest identyczna jak drużyna LM z sezonu 2008/09 ..

0

nie wiem czemu niektórzy się tak "produkują" .. autor newsa nieco się rozpędził .. wytypowana jedenastka to drużyna 2008 r. .. sam na nią głosowałem .. za co Casillas .. choćby za Euro 2008 r. .. no chyba, że ja się mylę .. w takim razie proszę mnie oświecić ..http://www1.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/index.html

0

zgadzam się z valkyr'em .. jeśli mamy wygrać LM to trzeba wygrywać z najlepszymi .. za drugie miejsce pucharów nie przyznają .. nie chcę Porto albo Villareal jeśli mamy potem odpaść w półfinale .. Ja chciałbym MU !!

0

Autor tekstu chyba był już bardzo śpiący pisząc ten artykuł ..mowa "o zgrozo" o Sergio Busquetsa .. ów piłkarzyk ma na pewno "wiele" cech ale czy Tym "czymś" jest charakter ??? rośnie nam prawdziwy "cwaniak" środka pola ?? im dłużej gra tym bardziej zastanawiam się co on robi w tym zespole .. właśnie przez takich "cwaniaków" mamy ostatnio takie wyniki a nie inne .. zamiast zapierd... na boisku, kłóci się z sędziami, wymusza faule zawsze z komiczną miną jakby doznał urazu kończącego jego "wielką" karierę .. no w końcu jest zawodnikiem Barcelony .. on nie traci piłek, no chyba, że jest faulowany .. oczywiście też nie fauluje .. ja nie lubie "cfaniaków" bo zawsze znajdzie ktoś bardziej cwany nie szukając daleko mecz z Espanyolem .. ostatnio jest właśnie za dużo gadania a za mało biegania ..

0

Jeśli rzeczywiście tak powiedział to ... rozwalił mnie już do końca. Powinien brać przykład z Eto'o. Chłop zamknął się i zapieprza na treningach aż miło i udowadnia swoją wartość na boisku. A Henry szuka tylko glupich wymówek .. niedługo dojdzie do tego, że zmienił firmę obuwia z Nike na Reebok .. albo księżyć wchodzi w rok świni 12!#313!!1d Paranoja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?