no trochę ich poniosło :) .. z tego co pamiętam to 11 LM jest ogłaszana w czasie losowania grup LM .. wraz z nagrodami dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika ..
nie wiem czemu niektórzy się tak "produkują" .. autor newsa nieco się rozpędził .. wytypowana jedenastka to drużyna 2008 r. .. sam na nią głosowałem .. za co Casillas .. choćby za Euro 2008 r. .. no chyba, że ja się mylę .. w takim razie proszę mnie oświecić ..http://www1.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/index.html
do Rozwad to wytłumacz mi dla czego np., Ferguson mają taką samą ilość pkt jak w głosowaniu na zespół 2008 r. ( a tak w ogóle to na Xaviego oddano 149 496 głosów a na Messiego 88 966) .. dziwny zbieg okoliczności, że najlepsza drużyna z 2008 r. jest identyczna jak drużyna LM z sezonu 2008/09 ..
Komentarze
0
najlepszy jest Tino .. może miało być Tanio
0
miało być gadki .. od gadania
0
zgadzam się ale bez sensu są gatki Typy powinni być źli na Fife, sędziego, itp .. Henry też swoje zrobił ..
0
jasne .. złodziej który nie został złapany nie jest złodziejem ?? ..
0
no trochę ich poniosło :) .. z tego co pamiętam to 11 LM jest ogłaszana w czasie losowania grup LM .. wraz z nagrodami dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika ..
0
nie wiem czemu niektórzy się tak "produkują" .. autor newsa nieco się rozpędził .. wytypowana jedenastka to drużyna 2008 r. .. sam na nią głosowałem .. za co Casillas .. choćby za Euro 2008 r. .. no chyba, że ja się mylę .. w takim razie proszę mnie oświecić ..http://www1.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/index.html
0
jasne .. złodziej który nie został złapany nie jest złodziejem ?? ..
0
do Rozwad to wytłumacz mi dla czego np., Ferguson mają taką samą ilość pkt jak w głosowaniu na zespół 2008 r. ( a tak w ogóle to na Xaviego oddano 149 496 głosów a na Messiego 88 966) .. dziwny zbieg okoliczności, że najlepsza drużyna z 2008 r. jest identyczna jak drużyna LM z sezonu 2008/09 ..
0
miało być ma ;)
0
zgadzam się ale bez sensu są gatki Typy powinni być źli na Fife, sędziego, itp .. Henry też swoje zrobił ..