1

Federer odpadł, już nie ma po co oglądać :D a tak serio to na zorrostream.net nigdy mi się tenis nie zacinał, no ale nie po polsku tam :D

1

jego słaba gra w United jest chyba spowodowana tym, że on już nie chce tam grać.. przynajmniej moim zdaniem tak to wyglada :D

8

Senegal gol, jeszcze jest nadzieja :D

1

Był bardzo blisko, ale też del Potro miał okazje zamknąć mecz w drugim secie, czego nie wykorzystał na własne życzenie :) można się tylko cieszyć, że zrobił to później, bo zdecydowanie zasłużył :D

2

mecz niesamowity, zdecydowanie godny finału ;)

0

to jest niesamowite jak można być tak skutecznym ze stałych fragmentów :D

0

Maradona Maradona! a nie, przepraszam to Messi :D

0

* PSG - Angers :D

0

chyba ze będzie 1:2 to smutek podwójny ;p

0

Gdzie on ma wąsy? :o

0

zgłaszam sie :D

1

z taką grą już się martwiłam o kupon, ale dzięki za włączenie :D

0

kusi kurs na bramkę Ronaldo, bo trochę ponad 2 a moim zdaniem pewniak :D

0

17 zł to niewiele, no ale.. dlaczego nie bezpieczny? :D

10

ViscaBarca123

0

wystarczy spojrzeć na komentarze z meczu z Gironą :D

0

Milan bramki nie straci :D

1

ale co to za problem skoro normalnie ogląda się mecz kończący się po 23 i idzie się na lekcje na 8 a tu matura dopiero na 9, to jeszcze lepiej :p

0

a linku do drugiego odcinka przypadkiem nie masz? :D

0

podanie numeru karty o niczym nie świadczy, na netflixie tez podajesz a jak zrezygnujesz wcześniej to nic nie pobierają ;)

0

gdyby uciąć twarz to się zgadzam :D

0

piosenka na dobranoc :D a raczej teledysk :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=204&v=9Z04WcR1KIY

0

niestety nie ma tam serialu, którego szukam, ale dzięki ;)

0

nie ma tam wszystkich seriali ;)

0

znacie stronę z serialami z angielskimi napisami? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

nie chodzi o to żeby mieć wszędzie hiszpanów albo te sama ligę, bo jest to tu nieważne akurat.. tylko na pozycji pp nie możesz mieć kogoś z ps, na pozycji spo nie możesz mieć sp i tak dalej.. chyba że tak masz, ale tego nie napisałeś :D

1

A rożnych nabijać nie chcą :/ :D

25

I ten zbyt szybko kończący się blat pod myszką :D

0

Teraz może i tak, ale przed tym jak Pep zaczął ich trenować, przed tym jak wszystko poukładał i dokonał transferów takich jak on chciał to raczej by już tak nie było ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?