gmdfk
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wolsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko zobacz jakie liczby miał Silva w reprezentacji w kwalifikacjach i pewnie to dla trenera ma większe znaczenie ;)
0
na tomorrowlandzie chyba więcej :p
0
Jeśli dobrze patrzę to chyba z 7 czy 8
0
od tego sezonu liga ustala jedną czcionke dla wszystkich, więc pewnie taka jak w tym roku
0
a nie są w grupie?
0
fajny komentarz na pucharze niemiec, oby na mś mieli lepszy sprzęt żeby był lepszy dźwięk ;D
0
mam taką samą :D
0
na kalendarzu dodanym tutaj była sobota wiec pewnie sporo osób na to patrzy :D
0
podstawowe funkcje darmowe
1
z Villarrealu jest Bacca chyba nie? a póki co chyba informacji o tym, że go kupią też nie było? ;D
0
ranking obliczany na podstawie wpływu zawodnika na grę swojej drużyny, czyli przedstawiający rzeczywistość ;)
2
sędzia w meczu Liverpoolu chyba się uczył sędziować w Hiszpanii :D
0
łatwo, nie chciałam już na niego iść ze stresu, jednak poszłam i mówiłam tylko 5 minut i resztę chyba się nadrobilo pytaniami jakie zadawali i nie było zle :D
0
sprawdzania tworzenia liczebników i dopisana jaka ma być końcowa w nawiasie? trochę bez sensu :D
0
moim zdaniem też do najłatwiejszych nie należał, z poprzedniego roku o wiele łatwiejszy, ale najgorszy tez nie był :D
0
zgłaszam się :D
0
wiesz czy te odpowiedzi są na pewno wszystkie dobrze? :D
0
minimalnie więcej ale bardzo ładne :D
https://nbsklep.pl/new_balance_mrl247gr.html
3
Chyba nie chciałbyś znaleźć takiej jak Twoja była skoro już jest była ;)
0
dzięki :D.
0
gdzie masz wszystkie odpowiedzi? :D
3
minimalny ale był
2
sprawdź długość koszulki i zmierz jakaś swoją, tak najłatwiej ocenić ;)
6
z całym szacunkiem ale spamem nazwała bym to jak kilkanaście osób napisze o wyniku jakiejś drużyny a nie informowanie przez jedna osobę o wynikach MS w dyscyplinie która, jak zauważyłam podczas tych mistrzostw, interesuje się tutaj wiele osób ;)
0
na lvbet kurs 10 :D
1
Jak ktoś chce się wybrać do kina ale nie wie na co to polecam "Ghostland", bardzo fajny i zaskakujący film ;D
0
taktyczny, w trakcie meczu pewnie dużo komentarzy będzie a chętnie zobaczę listę :D
0
wystarczy wyłączyć asysty w fifie i tez będzie bardziej wymagająca ;) a że większość woli iść na łatwiznę grając z takim udogodnieniem to później wszystko wychodzi :D
0
no ciekawe czy oddadzą do szewca :D
1
przecież ewidentna żółta, nie sędziego wina, że to już druga :o