0

Dokładnie ...

0

Świetne - prostota i zarazem pewna "elegancja" w jednym.
Bardzo mi się też podobają treningowe, te turkusowe.

0

Swoją drogą nie wiem jak on te palce tak dał rade ułożyć w tym geście. Próbowałam powtórzyć i prawie sobie je połamałam :)

0

Idź prowokować gdzie indziej

0

Dokładnie, biedny chłopak, jakiegoś pecha ma.

0

Dlaczego nie ? :)

0

65% było

0

Busquets :)

0

Hahah dobre :) Uśmiałam się :)

0

Busi znów świetny !!
Pozycje niewdzięczna, bo mało widoczna w statystykach, ale znaczenie dla zespołu ogromne.

0

Świetna wiadomość, aczkolwiek nie jest to zaskoczeniem. Wiadomo nie od dziś, że jego serce jest w Barcy i nie ma mowy, żeby odszedł :)
I całe szczęście, bo Barca bez Busquetsa nie byłaby taka sama.

0

Może trochę nie na temat, ale czy ktoś może zauważył, że po meczu Barca- Atletico, Villa miał jakiś konflikt (?) z Valdesem? Dość intensywnie dyskutowali, Victor wydawał się wkurzony. Potem do Villi podszedł Xavi i jakby go uspokajał.

0

Ciężkie życie będzie mieć Naymar w Europie. Strasznie go poniewierają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?