gitana
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obyś był dobrym prorokiem :)
1
Kiedyś, jak Andres był w słabszej formie, to się potem właśnie okazało, że starali się o dziecko. Jak już poinformowali, że Anna jest w ciąży, to forma Magika powróciła heh.
W każdym razie nie tu bym upatrywała problem, gdyż to raczej z całą drużyną stało się coś dziwnego, nie tylko z Messim.
0
Nie no - jakiś pech nas prześladuje :( Raz za razem złe wiadomości. Oby opuścił nas w przyszłym sezonie.
VeB!
1
tak, strasznie się przejęłam twoją opinią
1
Jeśli ma honor, to powinien sam zrezygnować...
0
Tots units fem força
0
A no tak :) Cały czas myślałam o kartce w sensie kary - żółtej/czerwonej i dlatego nie załapałam :)
0
"Nadepnięcie Busquetsa: „Powiedzieliśmy tutaj i w Madrycie, że trzeba przewrócić kartkę”."
Nie rozumiem
0
Wybaczcie, za powtarzanie, nie odświeżyłam strony i nie widziałam odpowiedzi innych
0
Jemu raczej chodziło o Carlesa, a nie Martino
0
Puyol ma dziś urodziny. Fajny mu koledzy prezent zrobili...
On jako ten, który zawsze walczył na 1000% musi szczególnie to przeżywać.
0
Popieram.
0
Niektóre nazwiska ciężko przerobić, ale chętnie bym to zobaczyła :)
0
INIESTA .... nic więcej nie trzeba dodawać!
0
Kurcze, a ja pierwsze co napisałam do redakcji, że ktoś mi się włamał na konto. Nie zauważyłam, że to nie tylko mój problem
0
A co napisał?
0
Też miałam kiedyś podobne odczucia jeśli chodzi o stosunek Martino do Andresa.
nawet mnie to złościło heh :)
0
Na pewno nie w ten sposób powinien schodzić z boiska po swoim ostatnim meczu w barwach Barcy ...
0
Ocena Sergio: "Za samą grę nota byłaby wyższa, ale poza nią było też niegodne gracza Barcelony zachowanie względem Pepe"
Przepraszam bardzo, a czy ktoś udowodnił, że on zrobił to specjalnie?
0
Niby fajnie, tylko co to dla nich 1500 euro ...
0
Dzięki :)
0
Chłopaki sprawili mi super prezent urodzinowy :)
0
Idź się frustrować gdzie indziej :) pozdrawiam
0
Śniło mi się 1:0 po pierwszej połowie
(bramka Sergio po asyście Messiego)
0
Tym bardziej, że jego Daniella to ponoć dietetyczka :)
0
To samo pomyślałam :(
0
Nawet jeśli zakończy karierę, to mam nadzieję, że zostanie w klubie.
Carles jest jak symbol Barcy, nie wierzę, że odejdzie grać gdzieś indziej.
0
Komentatorzy powinni dostawać kary za stronnicze wypowiedzi
0
O tak :)
0
Z szacunkiem dla rywala, niestety muszę przyznać, że to biadolenie robi się powoli żałosne.