3

Obyś był dobrym prorokiem :)

1

Kiedyś, jak Andres był w słabszej formie, to się potem właśnie okazało, że starali się o dziecko. Jak już poinformowali, że Anna jest w ciąży, to forma Magika powróciła heh.
W każdym razie nie tu bym upatrywała problem, gdyż to raczej z całą drużyną stało się coś dziwnego, nie tylko z Messim.

0

Nie no - jakiś pech nas prześladuje :( Raz za razem złe wiadomości. Oby opuścił nas w przyszłym sezonie.
VeB!

1

tak, strasznie się przejęłam twoją opinią

1

Jeśli ma honor, to powinien sam zrezygnować...

0

Tots units fem força

0

A no tak :) Cały czas myślałam o kartce w sensie kary - żółtej/czerwonej i dlatego nie załapałam :)

0

"Nadepnięcie Busquetsa: „Powiedzieliśmy tutaj i w Madrycie, że trzeba przewrócić kartkę”."

Nie rozumiem

0

Wybaczcie, za powtarzanie, nie odświeżyłam strony i nie widziałam odpowiedzi innych

0

Jemu raczej chodziło o Carlesa, a nie Martino

0

Puyol ma dziś urodziny. Fajny mu koledzy prezent zrobili...
On jako ten, który zawsze walczył na 1000% musi szczególnie to przeżywać.

0

Popieram.

0

Niektóre nazwiska ciężko przerobić, ale chętnie bym to zobaczyła :)

0

INIESTA .... nic więcej nie trzeba dodawać!

0

Kurcze, a ja pierwsze co napisałam do redakcji, że ktoś mi się włamał na konto. Nie zauważyłam, że to nie tylko mój problem

0

A co napisał?

0

Też miałam kiedyś podobne odczucia jeśli chodzi o stosunek Martino do Andresa.
nawet mnie to złościło heh :)

0

Na pewno nie w ten sposób powinien schodzić z boiska po swoim ostatnim meczu w barwach Barcy ...

0

Ocena Sergio: "Za samą grę nota byłaby wyższa, ale poza nią było też niegodne gracza Barcelony zachowanie względem Pepe"
Przepraszam bardzo, a czy ktoś udowodnił, że on zrobił to specjalnie?

0

Niby fajnie, tylko co to dla nich 1500 euro ...

0

Dzięki :)

0

Chłopaki sprawili mi super prezent urodzinowy :)

0

Idź się frustrować gdzie indziej :) pozdrawiam

0

Śniło mi się 1:0 po pierwszej połowie
(bramka Sergio po asyście Messiego)

0

Tym bardziej, że jego Daniella to ponoć dietetyczka :)

0

To samo pomyślałam :(

0

Nawet jeśli zakończy karierę, to mam nadzieję, że zostanie w klubie.
Carles jest jak symbol Barcy, nie wierzę, że odejdzie grać gdzieś indziej.

0

Komentatorzy powinni dostawać kary za stronnicze wypowiedzi

0

O tak :)

0

Z szacunkiem dla rywala, niestety muszę przyznać, że to biadolenie robi się powoli żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?