0

Henry by blysnął gdyby nie Eto'o;p. Przeciez cała Barca chce z Niego zrobic w tym sezonie króla strzelców jak nic.

0

Jestem za. Nie wieze zeby tak odrodzona Barca nic w tym sezonie nie wygrala!!!

0

Mam nadzieje ze nie spadł z tej formy z przed urazu.

0

Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!

0

To niech sie staraja o Cristiano bo przeciez on podobne moglby odejsc.........

0

R.I.P

Niech zpoczywa w pokoju.....

0

Najlepiej to zeby wszyscy zostali :PP i po klopocie :D

0

m_o_z A co?? poszedłbys??

0

Jestem za poniewaz po odejsciu Deco musi ktos go zastapic.

0

Cos mi sie wydaje ze fffj wie ze trenuje z druga druzyna Barcy ale gdyby nawet go pozyskali to i tak dla nas nic dobrego nie zrobi:PP

0

Zobaczymy co potrafia i co wniasa co Barcy :D

0

Nie dziwie ze czemu tak gra. Ma tyle problemow ze ja bym na jego miejscu nie wytrzyma.:)

0

beda linki do bramek z tego meczu??

0

Ja postawil bym Puyola na prawel flance a Pique na srodku z Marquezem a na lewej stronie Sylvinho.

0

robokochambarce popieram lepsze to niz potem w sezonie.

Bardzo mi sie podobalo jak gral z Wisla :)

0

mysle ze skonczy cie na tym ze Silva przejdzie do Barcy:)

0

A i gdzie moge pobrac Dundee Barca 1 polowa??

0

Wielkie Dzieki:)

0

Jestem za Barca i jest mi z tym bardzo dobrze ale, zauwazcie ze jestem tez Polakiem i mam nadzieje ze Wisla wygra chociaz to 1-0 (bo tyle im wystarczy zeby przejsc).

Juz widze ten wynik Barcelona 7-0 Wisła Kraków :D

0

Juz widze ten wymik Barcelona 7-0 Wisła Kraków! :D

0

W tym jednym pliku niechca mi chodzic 3 bramki 1-0 pater 2-1 pater i 3-4 rivaldo

VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?