Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!
Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!
Komentarze
0
Henry by blysnął gdyby nie Eto'o;p. Przeciez cała Barca chce z Niego zrobic w tym sezonie króla strzelców jak nic.
0
Jestem za. Nie wieze zeby tak odrodzona Barca nic w tym sezonie nie wygrala!!!
0
Mam nadzieje ze nie spadł z tej formy z przed urazu.
0
Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!
0
To niech sie staraja o Cristiano bo przeciez on podobne moglby odejsc.........
0
Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!
0
robokochambarce popieram lepsze to niz potem w sezonie.
Bardzo mi sie podobalo jak gral z Wisla :)
0
Ja postawil bym Puyola na prawel flance a Pique na srodku z Marquezem a na lewej stronie Sylvinho.
0
Mam nadzieje ze nie spadł z tej formy z przed urazu.
0
Jestem za. Nie wieze zeby tak odrodzona Barca nic w tym sezonie nie wygrala!!!