gatusso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ciechanów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógłby ktoś spakować i wrzucić? ;)
0
Hehe, nie będzie celebrował bo nie będzie czego.
0
masqueenclub ; - )
0
Macie tą fotkę z newsa tylko w większej rozdzielczości?
Ładne zachowanie Xaviego i Eidura, to trafienie napewno podbuduje Bojana :)
0
Honduras wcale nie jest taki słaby.
0
Tak, Pep nie powołał go na spotkanie z Valladoild.
A Dos Santos nie zagrał?
0
Brawo Frank!
DeCoo
Nie to, że nie może sobie znaleźć pracy, tylko on nie chce. Mówił, że rok chce poświęcić rodzinie.
0
Łatwo nie będzie, Valladoild nie jest typowym "chłopcem do bicia". Ale Barcelonę stać na zwycięstwo. Trzy punkty muszą pozostać w Katalonii :)
0
*oczywiście to nieszczęsne słowo - nie ten.
0
Właśnie to pisałem. Pisząc do dużego grona czytelników należy używać języka zrozumiałego dla wszystkich.
messinho19
Droby błąd, zdarza się każdemu. A ten nieszczęsne słowo pojawiło już się w drugim newsie.
0
Dla kogo znane, dla tego znane.
Ale zakończmy tą dyskujsę prowadzącą do nikąd.
0
Może i macie rację, ale czy nie lepiej byłoby napisać 'obejrzeć'?
"Południowopolskim wariantem czasownika obejrzeć jest oglądnąć."
No i co z tego? To znaczy, że masz tak pisać? Jest wiele różnych gwar, ale pisząc do czytelników z całej Polski raczej trzeba używać powszechnego słownictwa.
0
"miał okazję oglądnąć tylko"
Przepraszam, ale muszę bo nie wytrzymam.
Kto pisze te newsy?! Co to jest za słowo "oglądnąć" ?! I to już w drugim newsie widzę te "słowo". A naprawdę lubię ten serwis.
0
Btw dzięki za brameczki ; )
0
A czemu uniemożliwi? :(
0
A to Szewa jest na wypożyczeniu? Nie wiedziałem, myślałem, że chodzi o trasnfer definitywny (tak zresztą pisały największe portale). A i Deco to chyba za 10 mln euro odszedł
0
Manufan zobacz lepiej na swój Manchester
0
Było 0:0 z Racingiem, nie wygraliśmy w poprzednim sezonie pierwszego meczu
0
Tak, tak już przegraliśy mistrza przecież. Niektórzy 'kibice' mnie dobijają...
Dumni po zwyicęstwie, wierni po porażce
0
Joseph chyba ty masz kontuzję...to coś z głową