0

Mógłby ktoś spakować i wrzucić? ;)

0

Hehe, nie będzie celebrował bo nie będzie czego.

0

masqueenclub ; - )

0

Macie tą fotkę z newsa tylko w większej rozdzielczości?

Ładne zachowanie Xaviego i Eidura, to trafienie napewno podbuduje Bojana :)

0

Honduras wcale nie jest taki słaby.

0

Tak, Pep nie powołał go na spotkanie z Valladoild.

A Dos Santos nie zagrał?

0

Brawo Frank!

DeCoo

Nie to, że nie może sobie znaleźć pracy, tylko on nie chce. Mówił, że rok chce poświęcić rodzinie.

0

Łatwo nie będzie, Valladoild nie jest typowym "chłopcem do bicia". Ale Barcelonę stać na zwycięstwo. Trzy punkty muszą pozostać w Katalonii :)

0

*oczywiście to nieszczęsne słowo - nie ten.

0

Właśnie to pisałem. Pisząc do dużego grona czytelników należy używać języka zrozumiałego dla wszystkich.

messinho19

Droby błąd, zdarza się każdemu. A ten nieszczęsne słowo pojawiło już się w drugim newsie.

0

Dla kogo znane, dla tego znane.

Ale zakończmy tą dyskujsę prowadzącą do nikąd.

0

Może i macie rację, ale czy nie lepiej byłoby napisać 'obejrzeć'?

"Południowopolskim wariantem czasownika obejrzeć jest oglądnąć."

No i co z tego? To znaczy, że masz tak pisać? Jest wiele różnych gwar, ale pisząc do czytelników z całej Polski raczej trzeba używać powszechnego słownictwa.

0

"miał okazję oglądnąć tylko"

Przepraszam, ale muszę bo nie wytrzymam.

Kto pisze te newsy?! Co to jest za słowo "oglądnąć" ?! I to już w drugim newsie widzę te "słowo". A naprawdę lubię ten serwis.

0

Btw dzięki za brameczki ; )

0

A czemu uniemożliwi? :(

0

A to Szewa jest na wypożyczeniu? Nie wiedziałem, myślałem, że chodzi o trasnfer definitywny (tak zresztą pisały największe portale). A i Deco to chyba za 10 mln euro odszedł

0

Manufan zobacz lepiej na swój Manchester

0

Było 0:0 z Racingiem, nie wygraliśmy w poprzednim sezonie pierwszego meczu

0

Tak, tak już przegraliśy mistrza przecież. Niektórzy 'kibice' mnie dobijają...

Dumni po zwyicęstwie, wierni po porażce

0

Joseph chyba ty masz kontuzję...to coś z głową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?