Hmm, jak dla mnie Carles Puyol powinien dostać conajmniej 6. Owszem, stracona bramka obciąża jego konto, lecz zanotował 14 odbiorów przy tylko dwóch stratach. Naprawdę zbyt drastycznie obniżona ocena dla Kapitana za jeden błąd.
Hm, a ja nawiąże do tytułu newsa. Oczywiście, że statystyki pokazują, że Mallorca gra u siebie świetnie, ale czy to oznacza, że Ono Estadi jest twierdzą nie do zdobycia? W piłce wszystko się może zdarzyć.
Co do meczu; wierzę dziś głęboko w zwycięstwo Barcelony. Na pewno łatwo nie będzie, ale nie ma drużyny niepokonanej i moim zdaniem to Barcelona dzisiaj zgranie trzy punkty.
Nie dramatyzujcie, Sergio nie gra aż tak słabo - śmiem twierdzić, że w ostatnim meczu z VfB zaprezentował się całkiem nieźle, a już na pewno lepiej niż Yaya. Chociaż ja również chętnie widziałbym dłuższe występy Toure.
Nie powiem, również z dystansem podchodziłem do mianowania Pepa na stanowisko coacha. Jendakże bardzo się wtedy cieszyłem, z tego powodu, iż zatrudnili właśnie jego.
Komentarze
0
Hmm, jak dla mnie Carles Puyol powinien dostać conajmniej 6. Owszem, stracona bramka obciąża jego konto, lecz zanotował 14 odbiorów przy tylko dwóch stratach. Naprawdę zbyt drastycznie obniżona ocena dla Kapitana za jeden błąd.
0
Można prosić o torrent? :)
0
Witam wszysctkich cules :)
Czy mógłby ktoś wysłąć mi wynik meczu na koniec? Jestem już bardzo zmęćzony, a jutro mam ciężki dzień. Z góry dzięki
mój numer:
600352960
Pozdrawiam, VeB!
0
Hm, a ja nawiąże do tytułu newsa. Oczywiście, że statystyki pokazują, że Mallorca gra u siebie świetnie, ale czy to oznacza, że Ono Estadi jest twierdzą nie do zdobycia? W piłce wszystko się może zdarzyć.
Co do meczu; wierzę dziś głęboko w zwycięstwo Barcelony. Na pewno łatwo nie będzie, ale nie ma drużyny niepokonanej i moim zdaniem to Barcelona dzisiaj zgranie trzy punkty.
0
Nie dramatyzujcie, Sergio nie gra aż tak słabo - śmiem twierdzić, że w ostatnim meczu z VfB zaprezentował się całkiem nieźle, a już na pewno lepiej niż Yaya. Chociaż ja również chętnie widziałbym dłuższe występy Toure.
0
Może na zgrupowaniu już Pique swoje zrobił :P
0
Rubio większa połowa?! Nie ma czegos takiego.
A IMO powinien być Dani Alves.
0
Joseph chyba ty masz kontuzję...to coś z głową
0
Nie powiem, również z dystansem podchodziłem do mianowania Pepa na stanowisko coacha. Jendakże bardzo się wtedy cieszyłem, z tego powodu, iż zatrudnili właśnie jego.
0
Dla kogo znane, dla tego znane.
Ale zakończmy tą dyskujsę prowadzącą do nikąd.