gAd
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Dwór Mazowiecki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Panowie i Panie Bracia
szanujcie Juve bo może się to dla nas źle skonczyc
nie dla tego są w finale
To w brew pozorom nie będzie łatwy finał
mam nadzieję że zwycięski dla nas
ale szanujmy klub który również dotarł do finału a nie miał łatwej drogi
nie przez przypadek tu jest
0
najlepiej to bym widział Koke i Pogbea
to był by srodek pomocy na lata niestety nie realne
0
domowe wygladaja podobnie do starych strojów PSG
ogólenie wszystkie do bani
szkoda ze nie zostaja przy całym czarnym kompleci i klasycznych pasach
ehhh :(
0
witam,
mam pytanie czy moze ktos wie czy dzisiejszy mecz bedzie transmitowany na sport klubie
0
pozwolę sobie wtrącić swoje 3grosze
ibra jest dobrym zawodnikiem ale nie pasuje zbytnio do stylu gry Barcy jest za wolny
ja bym wolał aby odszedł z Barcelony ale pod jednym warunkiem,
że w jego miejsce ściągniemy Torresa
pozdrawiam
0
z tego co podają w necie tu bedzie meczyk
http://stream.m4.livetv.sk/STV3live?MSWMExt=.asf
jest to słowacka telewizja
0
wszystkich chetnych zapraszam do mokotowa do galeri na grand derby niech Blaugrana wygra ten mecz :)