O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 4

Komentarze

gAd

4

Panowie i Panie Bracia

szanujcie Juve bo może się to dla nas źle skonczyc

nie dla tego są w finale

To w brew pozorom nie będzie łatwy finał

mam nadzieję że zwycięski dla nas

ale szanujmy klub który również dotarł do finału a nie miał łatwej drogi
nie przez przypadek tu jest

gAd

0

najlepiej to bym widział Koke i Pogbea

to był by srodek pomocy na lata niestety nie realne

gAd

0

domowe wygladaja podobnie do starych strojów PSG
ogólenie wszystkie do bani
szkoda ze nie zostaja przy całym czarnym kompleci i klasycznych pasach
ehhh :(

gAd

0

witam,
mam pytanie czy moze ktos wie czy dzisiejszy mecz bedzie transmitowany na sport klubie

gAd

0

pozwolę sobie wtrącić swoje 3grosze

ibra jest dobrym zawodnikiem ale nie pasuje zbytnio do stylu gry Barcy jest za wolny

ja bym wolał aby odszedł z Barcelony ale pod jednym warunkiem,

że w jego miejsce ściągniemy Torresa

pozdrawiam

Zobacz wszystkie
gAd

4

Panowie i Panie Bracia

szanujcie Juve bo może się to dla nas źle skonczyc

nie dla tego są w finale

To w brew pozorom nie będzie łatwy finał

mam nadzieję że zwycięski dla nas

ale szanujmy klub który również dotarł do finału a nie miał łatwej drogi
nie przez przypadek tu jest

gAd

0

witam,
mam pytanie czy moze ktos wie czy dzisiejszy mecz bedzie transmitowany na sport klubie

gAd

0

domowe wygladaja podobnie do starych strojów PSG
ogólenie wszystkie do bani
szkoda ze nie zostaja przy całym czarnym kompleci i klasycznych pasach
ehhh :(

gAd

0

najlepiej to bym widział Koke i Pogbea

to był by srodek pomocy na lata niestety nie realne

gAd

0

z tego co podają w necie tu bedzie meczyk

http://stream.m4.livetv.sk/STV3live?MSWMExt=.asf

jest to słowacka telewizja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?