3

Nie od razu Krakœw zbudowano. Gwiżdżą idioci. Mamy młodą drużynę gdzie g
Gramy na razie bez napastnikœw. Wolę tych młodych chłopców jak spacerującego Messiemgo. Ten co myślał że barca wygra nie zna się na piłce. Za 2 lub 3 lata ta drużyna będzie gotowa na wygrywanie LM.

0

Teraz przyjdzie następny Aquero i z Messim będą czekali na podania. Współczuję Ter Stegeniwi bo będzie miał wiele piłek do wyciãgania z bramki. zW 9 nie wygrywa się meczów. Messi i Aquero to luksusy na boisku -stojące słupy.

0

Połowa dużymi z Messim na czele do wymiany

0

Pan już te wnioski wyciąga od dłuższego czasu i nic z tego nie wynika. Nie ośmieszaj się pan .

1

Panie trenerze z gówna bata nie ukręcisz. 3/4 drużyny z messim na czele do wymiany.

0

Dziadostwo ! I tyle w temacie.

0

Trener śpi na meczu lub jest ślepy. Alba,Sergio, bezużyteczni na boisku. Tak to jest jak się chce wjechać do bramki. Ten styl już dawno jest przeżytkiem a Barca uparcie to kontynuuje. To się nie da oglądać. Tytuł prysł!

2

Może już czas zakończyćpracę z Messim.Busim,Pique Albą.Skrzydła silni wysocy szybcy napastnik przynajmniej jeden. Kto ma strzelać bramki jak wszystkie wolne karne są zarezerwowane dla Messiego. Po co się szkolić jak i tak spieprzy Messi. Porównajcie jak gra Benzema a Messi. Benzema na obronie zawsze a messi po stracie nawet się nie cofa . To był mecz 11 na 10. Drużyny kurdupli się dawno skończyły. Przykład piękna porażka City z Leeds.

0

Po co ten Messi i Griezman. Kolejny raz w plecy dostaniemy z tym składem

1

Jaki to był dobry mecz! To odbijanie leżącego. W 10 jeszcze nam strzeliligola. Alba, Busi, Grizmam Pique, Messi, Lengre,to piłkarze nawet nie na ławkę, Czy nikt nie nie widzi że ci paniwie zarabiają miliony miesięcznie a grają fatalną piłkę. W przyszłym sezonie to nawet nie będziemy w LE. Tej piłki nie da się oglądać. ŻENADA. Lepiej żeby dać szansę młodym zawodnikom niż oglądać tych leniuchow boisko wychodzi.

0

@Karol_VeB możliwe ale bez Messiego i to musi zrozumieć Messi i Koman. Obecnie młodzież lata za piłką ale za chwilę przy tej niemocy przestaną się angażować w grę. Pamiętasz co było spore między Albą a Neymarem? Właśnie to o czym piszę. Nikt bez końca nie będzie wypruwał płuc dla niemrawych kolegów.

1

Beszczelny Messi wie ze nie jest w formie nie chce odpuścić i gra strasznie samolubnie.
Czyli w klubie dalej rządzi Messi a nie trener. To się nie da oglądać tą niemoc Lea. To samo dotyczy Pique,Busi,Grizmana, Niestety latka robią swoje a ci panowie duża kasa i tragiczna gra. Styl grania podwórkowy . Dzisiaj już tak się nie gra. Przykład M city - tragedia.

0

Jeszcze widzę z 2 czerwone kartki dla Barcy drugiej połowie. Dziadostwo!

1

Jak długo będzie grał Messi to jest katastrofa nie wspomnę o tych leśnych dziadka Busi,Pique, ,Grizmana, to się n8e da oglądać. Żadnej taktyki ,kopania w tył i poprzek. Widzę wynik końcowy 3-0 .

0

Poco Pique i Busi?

0

Messi Busi, Pique powinni zrezygnować z grania. Kiedy wreszcie trener i władze to zrozumieją że to są hamulce drużyny. Klepanka już nawet w M. CITY się skończyła i drużyna Guardioli nie istnieje.

17

Śmiechu warty tytuł. Żeby strzelać gole to trzeba stworzyć sytuacje a nie spacerujący Messi po boisku i znowu wszyscy zagrywaja tylko do niego a on wszystko psuje. Przecież przez ostatnie 35 min.po przerwie nie oddano ani jednego strzału. Drużynę trzeba budować od początku bez Mesiego ,Pique,Buskesa,Alby,Grizmana,. Czym szybciej to nastąpi tym szybciej wyjdziemy z tego marazmu.

2

Wreszcie skończyło się towarzystwo wzajemnej adoracji. Dlatego przegraliśmy wszystkie puchary. MESSI powinien też odejść w tym sezonie . Błąd wladz Barcy trzymać Lea na siłę.

10

Nie osmieszajcie sie z tymi karami. Odchodzi to pozegnajcie godnie Messiego. Przecież zostawił tu zdrowie i serce dla nas i lepszej reklamy Barcelona nie miała i długo mieć nie będzie.

6

Uważam ze wyjdzie to na dobre w odbudowie zespolu.Messiego era dobiegła w Barcelonie końca. Teraz bedą musieli grać ze wszystkimi a nie tylko do Messiego. Messi powinien odejść już 2 lata temu. Chwała Messiemu i idziemy w nową erę druzyny.

11

Powiedzial to bardzo kurtuazyjnie ale porownywanie Lewego do Messiego to jakis zart. Różnica miedzy nimi to kosmos.

2

Jest dobrze bedzie lepiej

3

Messi powinien odejść juz w tym sezonie. Za bardzo druzyna gra na niego a forma i latka nie takie jak dwa trzy sezony temu. Będzie to dla dobra druzyny.Messi juz swoje zrobił i czas na młodych nowych zawodników. Nadszedł czas tak jak kiedyś kiedy Messi robił się gwiazdą a Ronhaldinio odszedł z Barcy namaszczajac następcę Messiego.

0

@kamapl85 obudź się czlowieku i zacznij oglądać mecze obiektywnie. Messi to tylko nazwisko i czym predzej odejdzie tym lepiej dla druzyny. Jestem jego wielkim fanem ale nie chcę dożyć czasów gdzie będą na niego gwizdać . Lata robią swoje. Klasa ludzie to Iniesta,Xavi nawet Ronaldo.Wiedzieli kiedy powiedzieć dziekujemy.

1

Tłuste ryby do wymiany z Messim na czele. Za drogo placimy zeby utrzymywać połowę bezproduktywnej drużyny. Od listopada piszę że nic w tym sezo ie nic nie zdobędziemy i się nie mylę.

2

Czy wreszcie wladze barcy zrozumieją że czas na wymianę połowę drużyny takich jak Pique,Busi,Alba,Messi itd. Potężne pieniądze idą na wyplaty tych zawodników a efekty zadne. Piszę od poczatku sezonu ze nie będzie żadnych sukcesów z tą drużyną i się nie myliłem. Z LM też możemy powoli się żegnać z takim składem .Trzeba brać przyklad z Klopa i drużynę budować na wysokich silnych i szybkich skrzydlowych i obroncow a nie kurdupli co się odbijają jak piłki od takich dobrze zdudowanych.Messi musi odejść tak jak to zrobił Ronaldo.jego era juz minęła i niec odejdzie w chwale bo przykro bedzie ogladac jak ludzie zaczną na niego gwizdać .

0

Ostanie miesiące to cień Messiego i zadnej różnicy nie robi. Mam na mysli mecze wazne a nie z ogorkami.

0

Vidal to deb.. i nie pierwszy raz ponoszą go emocje w ważnych meczach.

0

Bierze co miesiac dobrą kasę to to co ma mówić. Wszystko OK. Żenada! !!.

1

Wszystko to przewidzialem i piszę od pół roku .Ani liga ani puchar króla, ani LM. Zapomnijcie. 3/4druzyny do wymiany.Takze Messi. On powin8en odejść tak jak zrobił Ronaldo. Obecnie Messi jest bez formy.wszyscy ze strachu grają do niego a on wszystko psuje. Szkoda tego trenera,wdepną w gówno i ztym skladem nic się nie stworzy. To jest druzyna emerytów i lenióchów.

Media