O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2790
  • Liczba komentarzy 540
  • Polecenia 515

Komentarze

3

Nie od razu Krakœw zbudowano. Gwiżdżą idioci. Mamy młodą drużynę gdzie g
Gramy na razie bez napastnikœw. Wolę tych młodych chłopców jak spacerującego Messiemgo. Ten co myślał że barca wygra nie zna się na piłce. Za 2 lub 3 lata ta drużyna będzie gotowa na wygrywanie LM.

0

Teraz przyjdzie następny Aquero i z Messim będą czekali na podania. Współczuję Ter Stegeniwi bo będzie miał wiele piłek do wyciãgania z bramki. zW 9 nie wygrywa się meczów. Messi i Aquero to luksusy na boisku -stojące słupy.

0

Połowa dużymi z Messim na czele do wymiany

0

Pan już te wnioski wyciąga od dłuższego czasu i nic z tego nie wynika. Nie ośmieszaj się pan .

1

Panie trenerze z gówna bata nie ukręcisz. 3/4 drużyny z messim na czele do wymiany.

Zobacz wszystkie

24

Obrzydliwi ci kibice Realu. Jak można tak traktować legendę jakim jast Casillas. Ale to w Madrycie jest normalne oni nigdy nie potrzfili się pożegnać godnie z zawodnikami co dawali im najwięcej radości i najwięcej zdobywali dla dfużyny.

17

Śmiechu warty tytuł. Żeby strzelać gole to trzeba stworzyć sytuacje a nie spacerujący Messi po boisku i znowu wszyscy zagrywaja tylko do niego a on wszystko psuje. Przecież przez ostatnie 35 min.po przerwie nie oddano ani jednego strzału. Drużynę trzeba budować od początku bez Mesiego ,Pique,Buskesa,Alby,Grizmana,. Czym szybciej to nastąpi tym szybciej wyjdziemy z tego marazmu.

15

To nie Rabiot zagrał tak dobrze ,tylko barca w tym dniu zagrała tragicznie. Gdyby zagrali z takim zaangażowaniem jak z Celtą to wynik by był odwrotny.

12

Qu..a a może by ktoś rozliczał sędziów w tym kraju. Jak można tolerować tak ostrą grę jaka była w meczu w Bilbao i ostatni mecz ohydne faulowanie łokciami gdzie sędzia nie reaguje , zagrania ewidentne ręką i zamierzone kopnięcie Vermaelena w nogę a sedzia nic. Zastanawiające dlaczego to dotyczy tylko gdy gra Barsa. Ten dziw y kalendarz rozgrywek gdzie gramy na wyjazdach od początku sezonu z najsilniejszymi drużynami a Real odwrotnie ,same słabeusze żeby mieli czas na rozegranie sie. Nie wierzę w przypadki. Wiedzą że Barsa od stycznia będzie mocno wzmocniona i liczą że pogubimy punkty do stycznia. Mam nadzieję że trener i zawodnicy to czują i powinni pokazać że nic nie jest w stanie zatrzymać ńaszej drużyny. VAMOS BARSA.

11

Powiedzial to bardzo kurtuazyjnie ale porownywanie Lewego do Messiego to jakis zart. Różnica miedzy nimi to kosmos.