filipw2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres jest innego zdania.
0
fcb, szachtar, cska, bate :D
0
Racja. Według FIFA jak mieszkasz poza Europą np w Afryce to nie możesz grać w EU przed ukończeniem 18. Oczywiście dla ich "dobra".
0
To chyba nawet Messi jak przybywał do Barcelony to, nie spełniał żadnego z tych warunków?
0
Messi raczej zagra na pewno, nie wiadomo tylko od której minuty.
0
Szkoda, zamiast się rozwijać musi leczyć kontuzję :/
0
Capitano- jeszcze Lipca nie ma a ZP jest za CAŁY rok. Więc może się dziać jeszcze wiele.
0
MySecret17- zobaczymy co jutro Niemcy pokażą.
0
ljochim- racja do stycznia jeszcze daleko. To jest nagroda za rok a nie sezon. Na razie nie ma sensu oceniać kto powinien dostać tą nagrodę.
0
A co miał powiedzieć? Lubie takie pytania.
Dziennikarz " Chciałby pan aby Jordi Alba grał dla Barcy?"
Villa "Nie, myślę że się nie nadaje."
0
Niech idzie grać dla arabów byle nie dla Barcy.
0
„Z mojego punktu widzenia, jest już na ich poziomie. Ma wiele wspólnych cech z asem Barcelony i Realu m.in. strzela dużo bramek mimo iż nie jest środkowym napastnikiem." Może zapomniał dodać że w Fifie.
0
emotive- tylko to jeszcze przed ostatnią kolejką
http://www.transfermarkt.de/en/lionel-messi/profil/spieler_28003.html
0
Może tak myśleć, jego zdanie i kogo to obchodzi. To że komuś się coś nie podoba nie znaczy że jest burakiem czy frajerem.
0
Jak już Guardiola ma odejść to niech pomoże messiemu w Argentynie '[
0
Po co ten Neymar jak mamy Sancheza,Cuence,Ville,Affeleya i Tello ?
0
Jestem dumny z Leo i zawsze będę póki ubiera strój blaugrany ;p
0
Messi nowy kapitan Argentyny widac ładnie go przypakowali i oby nie miał przez to jakiś problemów.
0
Messi jest podobno Kapitanem Reprezentacji Argentyny na nowo budowanej przez Sabelle.
0
Pan P Rossel robi świetne transfery i koniec kropka.
0
Przesadzasz ;p
0
Kiedy Real gonił Barcę w tamtym sezonie??Pod koniec mieliśmy z 8pkt przewagi...
0
I po co go obrażacie każdy ma swoje zdanie ważne żeby Barca wygrywała.
0
JEST!
0
Cesc już leci do Katalonii witamy w najlepszym klubie świata ! :)
0
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32956
0
Dałem cytat czytaj uważnie ...
0
"NIE BONDZ GUPI, PSZYJSC DO KRULESKIEGO
REALU, W BACALONIE CIE ZMARNUJOM JAK WILA ETO IMBAKIMOWIC, HALLA MARDIT!"
(2011-08-04 20:20)
~Maiditista
owned
0
Obejrzyjcie sobie filmik na yt Cesc Fabregas the Genius Maestro.
Genialny gracz!
0
Od razu tak trzeba było.