O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1098
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 456

Komentarze

21

Szczęście nam sprzyja, najlepsze drużyny w Europie ominięte. Awans do finału jak najbardziej realny, tylko żeby szpital się nie zrobił jak to bywa w ostatniej części sezonu u nas.

3

Tyle pomyj w Jego stronę jest wylewanych po każdym nieudanym meczu, ale na szczęście statystyki mówią same za siebie. Jedyny Polak, któremu udało się dojść do takiego poziomu i powinnismy być dumni. Szkoda, że tak mało osób docenia to, że widzimy go wciąż w koszulce blaugrany.

2

Nie wierzę, że to powiem, ale obecnie takie PSV myśle, że by wygrało z paką Xaviego i z naszą formą ostatnimi czasy.

0

@Jvstin09 Hansi Flick

0

Proszę wszystko tylko nie Roberto w pomocy.

Zobacz wszystkie

177

Trzeba przede wszystkim podziękować Koemanowi za poprzedni sezon, za to że postanowił opuścić reprezentacje Holandii na rzecz Barcelony w sytuacji fatalnej, że postawił na Pedriego od początku i kilku innych młodych zawodników oraz za wygranie CDR, który był pierwszym wygranym pucharem od 3 lat. Niestety w tym sezonie też nie miał łatwego zadania, lecz bez Messiego wyszły jego braki taktyczne co było widać gołym okiem. Choć wiadome było że nie należy on do wybitnych taktyków, to to co prezentuje na ten moment drużyna, na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. Jedno jest pewne szacunek mu się należy i trzeba życzyć mu sukcesów gdzie indziej.

64

może z trybun dostrzeże jaką padakę gra drużyna

29

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

27

Prawdziwi fani wierzą do końca, a inne pazie będę pisać bzdury. Vamos Barca!

21

Szczęście nam sprzyja, najlepsze drużyny w Europie ominięte. Awans do finału jak najbardziej realny, tylko żeby szpital się nie zrobił jak to bywa w ostatniej części sezonu u nas.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?