O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 775
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 430

Komentarze

0

Proszę wszystko tylko nie Roberto w pomocy.

1

Moim zdaniem prawidłowo, że nie wydaliśmy ani jednego euro. Mimo wszystko mamy obszerną kadrę i przy okazji pozbyliśmy się tych, którzy nie wiele wnieśli do gry w tym sezonie czyt. Depay i Bellerin. Inna sprawa, że nie mamy zbytnio pola manewru przez finanse klubu, ale oszczędzać w stylu Realu czasem też trzeba.

0

Bardzo dobry artykuł. Polecam przeczytać w całości.

6

Ja będę wspominał pozytywnie Oscara. Zapamiętam jego naprawdę niezły debiut z Dynamem K. w LM, jego gola w El Clasico i rewanż z PSG, w którym gasił Mbappe na skrzydle do czasu żółtej kartki. Był prawdziwym wychowankiem Barcy, za to szacunek dla niego i życzę mu powodzenia w dalszej karierze.

5

Szacunek dozgonny dla niego, za jego prace i determinacje. Jego historia pokazuje jaką ciężką drogę musiał przejść by stać się jednym z najlepszych na świecie. Niech pisze u nas kolejne akty i wzbogaci naszą gablotę. Drugiego takiego piłkarza długo nie bedziemy mieć i szkoda, że nie wszyscy tego doceniają. Ja jestem dumny, że to właśnie on jako pierwszy polski piłkarz będzię występował w trykocie Blaugrany. VeB!

Zobacz wszystkie

177

Trzeba przede wszystkim podziękować Koemanowi za poprzedni sezon, za to że postanowił opuścić reprezentacje Holandii na rzecz Barcelony w sytuacji fatalnej, że postawił na Pedriego od początku i kilku innych młodych zawodników oraz za wygranie CDR, który był pierwszym wygranym pucharem od 3 lat. Niestety w tym sezonie też nie miał łatwego zadania, lecz bez Messiego wyszły jego braki taktyczne co było widać gołym okiem. Choć wiadome było że nie należy on do wybitnych taktyków, to to co prezentuje na ten moment drużyna, na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. Jedno jest pewne szacunek mu się należy i trzeba życzyć mu sukcesów gdzie indziej.

64

może z trybun dostrzeże jaką padakę gra drużyna

29

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

27

Prawdziwi fani wierzą do końca, a inne pazie będę pisać bzdury. Vamos Barca!

17

Brawo dla Ferrana!

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?