0

robimy zrzutkę na transfer Ronniego ! :D żeby mógł znowu grac w Barcelonie :)

0

http://ligatv.89.pl/

Pozdrawiam.

0

Ronaldinho Villa Messi

niechaj BÓG powróci !

Visca el RONALDINHO !

0

Czemu nie wezmą Ronaldinho za Ibre? :)

0

haha Puyol ma mistrza! :D przed Królową Hiszpanii praktycznie na golasa :D

0

On idealnie pasuje do Barcelony na lewe skrzydło! Dynamiczny i finezyjny tak jak cała Barcelona! Tylko trzeba by było popracować nad jego burzliwym charakterem.

Jak najbardziej jestem za!

0

RRRRRRROOOONNNNAAALLLDINNHOOOO Gaúcho ! Moim marzeniem bylo zobaczenie go z powrotem na Camp Nou !!

Visca el Ronaldinho !!

0

... bez komenatrza! największy błąd jaki popełniła Barcelona!!!!!!

0

kurrr :/ co oni maja za politykę transferowa? :/

0

zaczęło się :D

0

na pewno podał dobry link :)

0

NIKT NIE ZASTĄPI ETO'O !!!!

0

cały madryt już robi pod siebie na sama myśl o Barcelonie :) a co dopiero Messim ;D

0

0

i prawidłowo :)

0

100 razy bardziej wolał bym Yoanna Gourcuffa :)

0

ten po lewej bardziej podobny do Pepa ;D

0

hahaha czyli te zaklęcie które rzucił ten czarodziej Paris Hilton działa xD

0

IBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 4:0 :D

0

KEITAAAAAAAA!! :D

0

jeeeeeeeeeeeeee IBRAAAAAA !!!!

0

hehe Murawski wszedł ;D

0

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=51015&part=sports

moze tu znajdziecie cos dla siebie :)

0

haha jeszcze nie zdążyłem dobrze włączyć a juz 0:1 ;O ;D

0

moja babcia z armeni właśnie ogląda jakąs telenowele takze nie wiem czy bedzie mecz :P

0

haha przy drugiej bramce Ibra obejmuje Messiego, Inieste i Alvesa jak swoje dzieci ;D

0

7 czeka na Silve albo Riberyego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?