faker77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
robimy zrzutkę na transfer Ronniego ! :D żeby mógł znowu grac w Barcelonie :)
0
http://ligatv.89.pl/
Pozdrawiam.
0
Ronaldinho Villa Messi
niechaj BÓG powróci !
Visca el RONALDINHO !
0
Czemu nie wezmą Ronaldinho za Ibre? :)
0
http://www.marca.com/2010/07/09/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1278669100.html
0
haha Puyol ma mistrza! :D przed Królową Hiszpanii praktycznie na golasa :D
0
On idealnie pasuje do Barcelony na lewe skrzydło! Dynamiczny i finezyjny tak jak cała Barcelona! Tylko trzeba by było popracować nad jego burzliwym charakterem.
Jak najbardziej jestem za!
0
RRRRRRROOOONNNNAAALLLDINNHOOOO Gaúcho ! Moim marzeniem bylo zobaczenie go z powrotem na Camp Nou !!
Visca el Ronaldinho !!
0
... bez komenatrza! największy błąd jaki popełniła Barcelona!!!!!!
0
kurrr :/ co oni maja za politykę transferowa? :/
0
zaczęło się :D
0
na pewno podał dobry link :)
0
http://allegro.pl/item1029387530_koszulka_t_shirt_adidas_oldschool_girl_roz_l.html
0
NIKT NIE ZASTĄPI ETO'O !!!!
0
cały madryt już robi pod siebie na sama myśl o Barcelonie :) a co dopiero Messim ;D
0
http://supersp0rt.net/
0
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=65322&part=sports
0
i prawidłowo :)
0
100 razy bardziej wolał bym Yoanna Gourcuffa :)
0
ten po lewej bardziej podobny do Pepa ;D
0
hahaha czyli te zaklęcie które rzucił ten czarodziej Paris Hilton działa xD
0
IBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 4:0 :D
0
KEITAAAAAAAA!! :D
0
jeeeeeeeeeeeeee IBRAAAAAA !!!!
0
hehe Murawski wszedł ;D
0
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=51015&part=sports
moze tu znajdziecie cos dla siebie :)
0
haha jeszcze nie zdążyłem dobrze włączyć a juz 0:1 ;O ;D
0
moja babcia z armeni właśnie ogląda jakąs telenowele takze nie wiem czy bedzie mecz :P
0
haha przy drugiej bramce Ibra obejmuje Messiego, Inieste i Alvesa jak swoje dzieci ;D
0
7 czeka na Silve albo Riberyego :)