24 sierpnia 2010, 16:19
0
robimy zrzutkę na transfer Ronniego ! :D żeby mógł znowu grac w Barcelonie :)
24 sierpnia 2010, 16:05
http://ligatv.89.pl/ Pozdrawiam.
24 sierpnia 2010, 15:44
Ronaldinho Villa Messi niechaj BÓG powróci ! Visca el RONALDINHO !
10 lipca 2010, 15:26
Czemu nie wezmą Ronaldinho za Ibre? :)
9 lipca 2010, 12:42
http://www.marca.com/2010/07/09/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1278669100.html
27 lipca 2009, 19:49
Kasia Cichopek powinna prowadzić ;D
27 lipca 2009, 21:00
o nieee błąd! :O
15 czerwca 2010, 21:20
kurrr :/ co oni maja za politykę transferowa? :/
20 października 2009, 21:28
hehe Murawski wszedł ;D
22 września 2008, 07:02
mlody999: Chyba nie oglądales meczu :P Zambrotta i Kaka strzelili cudowne bramki :) ~VeB~ R80 !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
robimy zrzutkę na transfer Ronniego ! :D żeby mógł znowu grac w Barcelonie :)
0
http://ligatv.89.pl/
Pozdrawiam.
0
Ronaldinho Villa Messi
niechaj BÓG powróci !
Visca el RONALDINHO !
0
Czemu nie wezmą Ronaldinho za Ibre? :)
0
http://www.marca.com/2010/07/09/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1278669100.html
0
Kasia Cichopek powinna prowadzić ;D
0
o nieee błąd! :O
0
kurrr :/ co oni maja za politykę transferowa? :/
0
hehe Murawski wszedł ;D
0
mlody999:
Chyba nie oglądales meczu :P Zambrotta i Kaka strzelili cudowne bramki :)
~VeB~
R80 !