0

ma ktos link wręczania pucharu to niech wyśle mi link:D

0

piłkarze fenomenalni a stroje mi się podobają nawet:D ważne że na sercu jest Herb Blaugrany:D Vamos!

0

to nie fifa jest za stary po co nam na 1 sezon bez sens i żeby połowe meczu leżał na boisku chyba nie.

0

nauczy się kilku dobrych zwodów i poćwiczy strzał z prostej nogi będzie świetny:D jedynie wyporzyczyc:D

0

keite za thiago silvę:D no chyba dopłata jeszcze:D

0

Aguero lepsz:DDD

0

tak bo co zostało niech grają na niego i niech będzie królem:D

0

mam nadzieję że dadzą 5 minut affelayowi w końcu dostał zielone światło:D

0

hamsik:D

0

Dobra no szkoda ale trzeba brać się za ligę mistrzów i wygrać.
Ps.Puchar Króla także:D

0

jest wart tej ceny aczkolwiek mamy napastników:D i przeszedł by jakby sam tego chciał:D

0

swój gość:D

0

dajcie link z bramkami:Dz góry dzięki
Ps.Nie oglądałem bo na 18-ce byłem pierwszy mecz opuściłem w tym sezonie:/

0

zostaje;)jedynie że dają 50mil:D;p

0

tak ale potrafi się do tego przyznać;Da nie jak nie którzy zawodnicy:D

0

no dobre ocenki ale Tello dał bym 9 :D

0

jest wart nawet więcej:D

0

Eto'o : >

0

Mamy potomka Eto'o ale od dawnego nie będzie lepszy:D

0

po co on:D już wolę kogoś młodszego:D

0

Messi fajnie stanął :Dheh kozacko:D

0

nigdy w życiu;/ nie tello:D

0

no wiecie media muszą mieć o czym pisać:D każdy wie że Xavi to mózg zespołu:D

0

tak ale nie chcę żeby Bale do realu przeszedł:/lepiej niech zostanie w Londynie:D

0

bale to świetny gracz lewa flanka jego:)wszechstrony gracz technika szybkość :)czemu nie

0

karluq
jak o 30:30 jak mecz o 21:)hehe

0

musi zagrać nawet w pierwszym składzie dynamiczny na lewej stronie będzie jeździł VEB!!!!!!!!!!!! :)

0

szybki,dynamiczny powinien wczoraj dłużej zagrać:/

0

kibice powinni go tak wygwizdać żeby mu w pięty poszło:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?