26 maja 2012, 10:10
0
ma ktos link wręczania pucharu to niech wyśle mi link:D
22 maja 2012, 14:45
piłkarze fenomenalni a stroje mi się podobają nawet:D ważne że na sercu jest Herb Blaugrany:D Vamos!
16 maja 2012, 12:59
to nie fifa jest za stary po co nam na 1 sezon bez sens i żeby połowe meczu leżał na boisku chyba nie.
4 maja 2012, 00:00
nauczy się kilku dobrych zwodów i poćwiczy strzał z prostej nogi będzie świetny:D jedynie wyporzyczyc:D
1 maja 2012, 22:02
keite za thiago silvę:D no chyba dopłata jeszcze:D
25 grudnia 2011, 11:38
chciałbym mieć takiego brata:)jak fabregas:)
1 maja 2012, 15:07
Aguero lepsz:DDD
24 lutego 2012, 14:49
po co on:D już wolę kogoś młodszego:D
22 stycznia 2012, 21:23
kibice powinni go tak wygwizdać żeby mu w pięty poszło:)
8 marca 2012, 19:53
Eto'o : >
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ma ktos link wręczania pucharu to niech wyśle mi link:D
0
piłkarze fenomenalni a stroje mi się podobają nawet:D ważne że na sercu jest Herb Blaugrany:D Vamos!
0
to nie fifa jest za stary po co nam na 1 sezon bez sens i żeby połowe meczu leżał na boisku chyba nie.
0
nauczy się kilku dobrych zwodów i poćwiczy strzał z prostej nogi będzie świetny:D jedynie wyporzyczyc:D
0
keite za thiago silvę:D no chyba dopłata jeszcze:D
0
chciałbym mieć takiego brata:)jak fabregas:)
0
Aguero lepsz:DDD
0
po co on:D już wolę kogoś młodszego:D
0
kibice powinni go tak wygwizdać żeby mu w pięty poszło:)
0
Eto'o : >