0

Jak patrze teraz na skład Realu, to oni nie mają kim grać. Albo zawodnicy dawno wypaleni, albo bez formy albo niedoświadczeni ;p

0

Tylko rotacja nas ratuje. Oszczedzałbym Cesca, Xaviego i Ney na Milan i Real.

0

Wspaniale :D:D

0

Wspaniale :D:D

0

Powinniśmy wygrać... Dobrze ze nie ma Keity tylko Yaya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?