23 października 2013, 20:10
0
Jak patrze teraz na skład Realu, to oni nie mają kim grać. Albo zawodnicy dawno wypaleni, albo bez formy albo niedoświadczeni ;p
15 października 2013, 09:51
Tylko rotacja nas ratuje. Oszczedzałbym Cesca, Xaviego i Ney na Milan i Real.
24 kwietnia 2010, 18:28
Wspaniale :D:D
24 kwietnia 2010, 18:17
24 kwietnia 2010, 08:04
Powinniśmy wygrać... Dobrze ze nie ma Keity tylko Yaya
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak patrze teraz na skład Realu, to oni nie mają kim grać. Albo zawodnicy dawno wypaleni, albo bez formy albo niedoświadczeni ;p
0
Tylko rotacja nas ratuje. Oszczedzałbym Cesca, Xaviego i Ney na Milan i Real.
0
Wspaniale :D:D
0
Wspaniale :D:D
0
Powinniśmy wygrać... Dobrze ze nie ma Keity tylko Yaya
0
Tylko rotacja nas ratuje. Oszczedzałbym Cesca, Xaviego i Ney na Milan i Real.
0
Wspaniale :D:D
0
Wspaniale :D:D
0
Powinniśmy wygrać... Dobrze ze nie ma Keity tylko Yaya
0
Jak patrze teraz na skład Realu, to oni nie mają kim grać. Albo zawodnicy dawno wypaleni, albo bez formy albo niedoświadczeni ;p