4

Naprawdę jest mi przykro osób które mają kompleks Cristiano kiedy coś wygrywa. Wasze mózgi są zbyt bardzo wypełnione Messim. Amen.

0

Ciekawe czy ten zawodnik wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie :)

2

Z drugiej strony jeśli chcesz być najlepszy wygraj z każdym :)

1

Nie można też zapomnieć o książę Walii który czasami pokazywał takie umiejętności i pomysł jak przejść zawodników że ręce do oklasków to za mało :)

0

Nie wydaje mi się żeby Leo nas opuścił :)

0

Dostanę jakiś skrót tego meczu z polskim komentarzem? Jak najszybciej :)

0

Obejrzę powtórkę bo w pracy ale 3mam kciuki! Veb! !!!!

0

Teraz od ćwierćfinału już można:)

1

Ten Bayern jak najbardziej do ogrania :)

0

Z innej beczki, wiadomo kto będzie komentował? :)

0

Bardzo bym chciał tego grajka! Do środka pola by pasował i w razie czego na zmianę w linii ataku :)

0

Najgorsza para komentatorów jaka może komentować!

0

Jak idziemy po tryplet to bez niespodzianek proszę :)

0

Ale komentator z niego zajebisty :)

0

Hahahaha jaki bzdurny koment :) ktoś już w jakimś komencie wspomniał roi się titu od visca dzieci.... Ważniejsza porażka realu niż wygrana Barcy

0

Z tym zawodnikiem realu co powiedział i całym wywiad, bardzo ostro :D Niech uważa żeby w wywiadzie po nie musiał tak ostro tłumaczyć. :)

0

Najgorsza para komentatorów jaka mogła się trafić na mecz Barcy :(

0

Szacun za Madare :D

0

W avatarze masz Verattiego :D To postać z jakiejś gry? :D

0

Murray zawsze spoko ale i tak No1e jest najlepszy co udowadnia cały czas (np dzisiaj) :D

0

Neymar dogral dzide taka :D

0

Szczególnie z ta seta której nie trafił :D

0

Pogba i jeszcze jakiś pan za skromniejsze pieniądze :D

0

Nie takie rzeczy w futbolu się działy :)

0

Serio tak uważasz? :)

0

Widzę że nie bawisz się w tańcu :D

0

Real też ma trudne wyjazdy a my już tylko 1 do przechylenia szali króla La liga na swoją korzyść :)

0

Nie obrazilbym się gdyby to trio dało nam potrójna koronę i victorie na każdym froncie przez okrągły rok :D

0

Jak juz to na odwrót :) Montoya jutro a Alves we wtorek :)

0

Dawno nie spotkałem się z takim rodzajem poczucia humoru :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?