elclassico1994
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Naprawdę jest mi przykro osób które mają kompleks Cristiano kiedy coś wygrywa. Wasze mózgi są zbyt bardzo wypełnione Messim. Amen.
0
Ciekawe czy ten zawodnik wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie :)
2
Z drugiej strony jeśli chcesz być najlepszy wygraj z każdym :)
1
Nie można też zapomnieć o książę Walii który czasami pokazywał takie umiejętności i pomysł jak przejść zawodników że ręce do oklasków to za mało :)
0
Nie wydaje mi się żeby Leo nas opuścił :)
0
Dostanę jakiś skrót tego meczu z polskim komentarzem? Jak najszybciej :)
0
Obejrzę powtórkę bo w pracy ale 3mam kciuki! Veb! !!!!
0
Teraz od ćwierćfinału już można:)
1
Ten Bayern jak najbardziej do ogrania :)
0
Z innej beczki, wiadomo kto będzie komentował? :)
0
Bardzo bym chciał tego grajka! Do środka pola by pasował i w razie czego na zmianę w linii ataku :)
0
Najgorsza para komentatorów jaka może komentować!
0
Jak idziemy po tryplet to bez niespodzianek proszę :)
0
Ale komentator z niego zajebisty :)
0
Hahahaha jaki bzdurny koment :) ktoś już w jakimś komencie wspomniał roi się titu od visca dzieci.... Ważniejsza porażka realu niż wygrana Barcy
0
Z tym zawodnikiem realu co powiedział i całym wywiad, bardzo ostro :D Niech uważa żeby w wywiadzie po nie musiał tak ostro tłumaczyć. :)
0
Najgorsza para komentatorów jaka mogła się trafić na mecz Barcy :(
0
Szacun za Madare :D
0
W avatarze masz Verattiego :D To postać z jakiejś gry? :D
0
Murray zawsze spoko ale i tak No1e jest najlepszy co udowadnia cały czas (np dzisiaj) :D
0
Neymar dogral dzide taka :D
0
Szczególnie z ta seta której nie trafił :D
0
Pogba i jeszcze jakiś pan za skromniejsze pieniądze :D
0
Nie takie rzeczy w futbolu się działy :)
0
Serio tak uważasz? :)
0
Widzę że nie bawisz się w tańcu :D
0
Real też ma trudne wyjazdy a my już tylko 1 do przechylenia szali króla La liga na swoją korzyść :)
0
Nie obrazilbym się gdyby to trio dało nam potrójna koronę i victorie na każdym froncie przez okrągły rok :D
0
Jak juz to na odwrót :) Montoya jutro a Alves we wtorek :)
0
Dawno nie spotkałem się z takim rodzajem poczucia humoru :)