edge
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan zajebisty artykuł, czytam i to jest tak samo jakbym czytał swoje myśli. Ja mam cały czas że Pep wróci do nas, jak nie za rok to może za 5 a może za 10 lat bo tu jest jego miejsce.
Chociaż już mineło sporo czasu ciągle nie moge uwierzyć że Pepa nie ma w Barcy.
0
Super sprawa :), jestem jak najbardziej za takim rozwojem strony. Czekam teraz na działy o ręcznej i o Barcy B,
0
Piękny rzut Marcelinho !! I wygrywamy !!
0
Potrzebuje informacjii sms z koncowym wynikiem meczu i strzelcami bramek poniewaz nie bede w stanie ogladac meczu bo bede w pracy :(.
Jesli ktos by mi przeslal taka wiadomosc bylbym bardzo wdzieczny :).
moj numer 791 967 57.
VEB.
0
only_barca to na TNK jest tez Canal + Sport 1 i 2 ?
0
IceMan jest tak samo jak wczesniej caly czas buforuje ale znalazlem inny link ktory chodzi,jest ok:).
0
IceMan dzieki za info,myslalem ze 1Mb starczy zeby ogladac ale jednak nie,szkoda:(jeszcze raz dzieks.
0
1 Mb
0
Ja mam tp sa.
0
Wie może ktoś dlaczego mi to nie chodzi ? Cały czas mi tylko buforuje.
0
Fc.Barca dzieki za linki do dwoch ostatnich bramek,szybko mozna sciagnac i obejrzec :)
0
brylant293 na czym ogladasz ?
0
Blaugrana15 od kiedy to Gignac gra w Lyonie? cos mi sie wydaje ze Ty masz zero pojecia o pilce.
0
dziekowac :)
0
master1792 mam w playu 791 967 597,wysles ?
0
Ja z taka sama prosba,tez prosze o esa z wynikami losowania bo bede w pracy i nie bede mogl ogladac,moj numer 791 967 597,z gory dzieki.
VEB.
0
Gracias Henka,za to co dla nas zrobiłeś, Szacuneczek.
0
A ja ciagle nie moge uwierzyc ze Samu od nas odchodzi,jakos nie moge sobie wyobrazic tego ze Czarna Perla juz nie bedzie grala w naszej Barcie.
Gracias Samu.
Madrid Cabron Saluda el Campeon !!!
0
Tak,Henrego nie ma napewno na ławce.
0
Valdes-D.Alves,Pique,Puyol,Abidal-Iniesta,Y.Toure,Xavi-Messi,Eto'o,Henry.
0
Nie zły zarcik Pique,a co do zespołu Ska-P to polecam wszystkim,ja ich slucham na codzien,sa zajebisci.
0
Wie ktoś na jakim kanale odolnodostepnym leci mecz?Oprocz polsatu sport extra.
0
Konradinho szacuneczek za to co robisz dla nas.
VEB.
0
Nergal i Kijopek mozecie gdzies to wrzucic i podac link zeby mozna bylo to sciagnac, w jezyku polskim i hiszpanskim.
0
A może ma ktos ten finał po hiszpańsku?Jesli tak to bardzo bym prosil o linka.
0
Był,było ale i tak wielkie dzieks i szacuneczek.
0
gatusso ja ci wysle
0
marcinbaca7
bylbym bardzo wdzieczny gdybys nie zapomial bo ja nie bede mogl ogladac losowania poniewaz bede w pracy,pozdro.
0
Mam prosbe do kibicow Barcy,prosilbym ze mi ktos przyslal esa z informacja na kogo trafila Barca a przy okazji Lech w pucharze uefa.Moj numer tel 791 967 597.
VEB.
0
spox,czego sie nie robi dla fanów Barcy.