O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Sport
  • Ulubiony zawodnik Ivan de la Pena
  • Ulubione zespoły Stomil Olsztyn
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 0

Komentarze

0

IceMan zajebisty artykuł, czytam i to jest tak samo jakbym czytał swoje myśli. Ja mam cały czas że Pep wróci do nas, jak nie za rok to może za 5 a może za 10 lat bo tu jest jego miejsce.

Chociaż już mineło sporo czasu ciągle nie moge uwierzyć że Pepa nie ma w Barcy.

0

Super sprawa :), jestem jak najbardziej za takim rozwojem strony. Czekam teraz na działy o ręcznej i o Barcy B,

0

Piękny rzut Marcelinho !! I wygrywamy !!

0

Potrzebuje informacjii sms z koncowym wynikiem meczu i strzelcami bramek poniewaz nie bede w stanie ogladac meczu bo bede w pracy :(.
Jesli ktos by mi przeslal taka wiadomosc bylbym bardzo wdzieczny :).
moj numer 791 967 57.

VEB.

0

only_barca to na TNK jest tez Canal + Sport 1 i 2 ?

Zobacz wszystkie

0

Super sprawa :), jestem jak najbardziej za takim rozwojem strony. Czekam teraz na działy o ręcznej i o Barcy B,

0

Wie ktoś na jakim kanale odolnodostepnym leci mecz?Oprocz polsatu sport extra.

0

0

sprawdziłem program TVE International w necie i mecz jest o 1:00 a jak sprawdziłem na telegazecie to jest o 1:25,myśle że bedzie pokazany na żywo.

0

spox,czego sie nie robi dla fanów Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?