0

Messi to dobry piłkarz ale pouczać innych to będzie mógł jak osiągnie status takich piłkarzy jak Maldini Giggs czy Raul

0

straszna padaczka dopiero otrzeżwiałem po wczorajszych popisach Barcelony boję się że skończy się to środkiem tabeli i odpadnięciem w fazie grupowej LM. W takiej formie nie mamy co się mierzyć z Chealsa czy Bayernem

0

dobrze napisane widzę że koleżka pomylił się z powołaniem powinien zostać wieszczem narodowym lub trubadurem piękne porównania oby tylko się nie spalił ! całuję Marian

0

dobrze że zostaje we Włoszech jest inny styl gry i obawiam się że nie dałby sobie rady i grzał ławę

0

będzie ciężko liczę na bramkowy remis choć nie wiem czy to nie za wygórowane marzenie

0

hurrrra wreszcie coś dla ludzi

0

Arsenal to nieprzebrana kopalnia świetnych piłkarzy aż boję się pomyśleć co by było gdyby nie oni i w jakim miejscu byłaby Barcelona

0

od niepamiętnych czasów o sile naszego zespołu stanowi Arsenal aż się boję co by było gdyby nie Wenger i jego myśl szkoleniowa oraz zaradność działaczy londyńczyków

0

nie wiem kto wypisuje takie bzdury ten artykuł jest wyssany z palca! a poza tym nie wiem dlaczego Iniesta przypomina mi coraz bardziej kobietę ! czyżby leczenie hormonalne?

0

trzon zespołu z tamtych czasów to Arsenal bez nich bronilibyśmy się przed spadkiem

0

czy ktoś wie kiedy sezon zaczyna Barca C?

0

piszecie bzdety gamonie i tak najwazniejsze są pieniądze

0

gdzie można obejrzec ten mecz? jako ciekawostkę podam że drugim trenerem bramkarzy w Dinamie jest Kazimierz Sidorczuk bramkarz z wieloletnim stażem w polskiej lidze

0

a w której lidze gra barcelona b? czy aby na pewno w lidze hiszpańskiej ? bo nie mogę znależć żadnych wiadomości

0

pomóżcie ! jestem w kłopocie chce ktoś może kupić rower? mój numer tel 504223871 Dawid

0

0

z innej beczki grad zniszczył mi szklarnie jestem zrujnowany czy koś ma może numer do Favregasa? słyszałem ze wspomaga pokrzywdzonych przez los

0

to dobry piłkarz ale w fc Koszyce gra Culagier jest wiele lepszy warto po niego sięgnąć

0

co tam Bayern liczy się tylko Widzew to do kibiców którzy mienią się kibicami a nie byli na żadnym meczu tzw. drużyny której kibicują ogarnijcie się jaki Real jak Barca jak żaden z Was ich nie widział na żywo! dramat

0

niestety prawda czasem boli jak widzę po wypowiedziach lecz nie oto chodzi by man pomagali sędziowie chciałbym zeby to był czysto wygrany dwumecz

0

John wracaj jak najszybciej

0

Chalsea to dobry zespół wszystko może się stać pamiętajcie o meczach z 2009 roku gdzie tylko dzięki sędziemu wygraliśmy

0

uwaga na Chalsea ! pamiętajcie że dwa lata temu to sędzia wygrał nam mecz! będą zdeterminowani chcąc się zemścić za tamtą niesprawiedliwość! a co będzie czas pokarze

0

ma rację pamiętam Pelago jak grał rarytas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?