dzikuwka22
Dołączył/a: marzec 2012
baniocha
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to dobry piłkarz ale pouczać innych to będzie mógł jak osiągnie status takich piłkarzy jak Maldini Giggs czy Raul
0
straszna padaczka dopiero otrzeżwiałem po wczorajszych popisach Barcelony boję się że skończy się to środkiem tabeli i odpadnięciem w fazie grupowej LM. W takiej formie nie mamy co się mierzyć z Chealsa czy Bayernem
0
dobrze napisane widzę że koleżka pomylił się z powołaniem powinien zostać wieszczem narodowym lub trubadurem piękne porównania oby tylko się nie spalił ! całuję Marian
0
dobrze że zostaje we Włoszech jest inny styl gry i obawiam się że nie dałby sobie rady i grzał ławę
0
będzie ciężko liczę na bramkowy remis choć nie wiem czy to nie za wygórowane marzenie
0
hurrrra wreszcie coś dla ludzi
0
Arsenal to nieprzebrana kopalnia świetnych piłkarzy aż boję się pomyśleć co by było gdyby nie oni i w jakim miejscu byłaby Barcelona
0
od niepamiętnych czasów o sile naszego zespołu stanowi Arsenal aż się boję co by było gdyby nie Wenger i jego myśl szkoleniowa oraz zaradność działaczy londyńczyków
0
nie wiem kto wypisuje takie bzdury ten artykuł jest wyssany z palca! a poza tym nie wiem dlaczego Iniesta przypomina mi coraz bardziej kobietę ! czyżby leczenie hormonalne?
0
trzon zespołu z tamtych czasów to Arsenal bez nich bronilibyśmy się przed spadkiem
0
czy ktoś wie kiedy sezon zaczyna Barca C?
0
piszecie bzdety gamonie i tak najwazniejsze są pieniądze
0
gdzie można obejrzec ten mecz? jako ciekawostkę podam że drugim trenerem bramkarzy w Dinamie jest Kazimierz Sidorczuk bramkarz z wieloletnim stażem w polskiej lidze
0
a w której lidze gra barcelona b? czy aby na pewno w lidze hiszpańskiej ? bo nie mogę znależć żadnych wiadomości
0
pomóżcie ! jestem w kłopocie chce ktoś może kupić rower? mój numer tel 504223871 Dawid
0
0
z innej beczki grad zniszczył mi szklarnie jestem zrujnowany czy koś ma może numer do Favregasa? słyszałem ze wspomaga pokrzywdzonych przez los
0
to dobry piłkarz ale w fc Koszyce gra Culagier jest wiele lepszy warto po niego sięgnąć
0
co tam Bayern liczy się tylko Widzew to do kibiców którzy mienią się kibicami a nie byli na żadnym meczu tzw. drużyny której kibicują ogarnijcie się jaki Real jak Barca jak żaden z Was ich nie widział na żywo! dramat
0
niestety prawda czasem boli jak widzę po wypowiedziach lecz nie oto chodzi by man pomagali sędziowie chciałbym zeby to był czysto wygrany dwumecz
0
John wracaj jak najszybciej
0
Chalsea to dobry zespół wszystko może się stać pamiętajcie o meczach z 2009 roku gdzie tylko dzięki sędziemu wygraliśmy
0
uwaga na Chalsea ! pamiętajcie że dwa lata temu to sędzia wygrał nam mecz! będą zdeterminowani chcąc się zemścić za tamtą niesprawiedliwość! a co będzie czas pokarze
0
ma rację pamiętam Pelago jak grał rarytas