straszna padaczka dopiero otrzeżwiałem po wczorajszych popisach Barcelony boję się że skończy się to środkiem tabeli i odpadnięciem w fazie grupowej LM. W takiej formie nie mamy co się mierzyć z Chealsa czy Bayernem
dobrze napisane widzę że koleżka pomylił się z powołaniem powinien zostać wieszczem narodowym lub trubadurem piękne porównania oby tylko się nie spalił ! całuję Marian
uwaga na Chalsea ! pamiętajcie że dwa lata temu to sędzia wygrał nam mecz! będą zdeterminowani chcąc się zemścić za tamtą niesprawiedliwość! a co będzie czas pokarze
Komentarze
0
Messi to dobry piłkarz ale pouczać innych to będzie mógł jak osiągnie status takich piłkarzy jak Maldini Giggs czy Raul
0
straszna padaczka dopiero otrzeżwiałem po wczorajszych popisach Barcelony boję się że skończy się to środkiem tabeli i odpadnięciem w fazie grupowej LM. W takiej formie nie mamy co się mierzyć z Chealsa czy Bayernem
0
dobrze napisane widzę że koleżka pomylił się z powołaniem powinien zostać wieszczem narodowym lub trubadurem piękne porównania oby tylko się nie spalił ! całuję Marian
0
dobrze że zostaje we Włoszech jest inny styl gry i obawiam się że nie dałby sobie rady i grzał ławę
0
będzie ciężko liczę na bramkowy remis choć nie wiem czy to nie za wygórowane marzenie
0
piszecie bzdety gamonie i tak najwazniejsze są pieniądze
0
to dobry piłkarz ale w fc Koszyce gra Culagier jest wiele lepszy warto po niego sięgnąć
0
z innej beczki grad zniszczył mi szklarnie jestem zrujnowany czy koś ma może numer do Favregasa? słyszałem ze wspomaga pokrzywdzonych przez los
0
uwaga na Chalsea ! pamiętajcie że dwa lata temu to sędzia wygrał nam mecz! będą zdeterminowani chcąc się zemścić za tamtą niesprawiedliwość! a co będzie czas pokarze
0
czy ktoś wie kiedy sezon zaczyna Barca C?