O sobie

  • Zainteresowania wódka
  • Ulubiony zawodnik culagier
  • Ulubione zespoły slayer
  • Barcelonie kibicuję od 100 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5210
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Messi to dobry piłkarz ale pouczać innych to będzie mógł jak osiągnie status takich piłkarzy jak Maldini Giggs czy Raul

0

straszna padaczka dopiero otrzeżwiałem po wczorajszych popisach Barcelony boję się że skończy się to środkiem tabeli i odpadnięciem w fazie grupowej LM. W takiej formie nie mamy co się mierzyć z Chealsa czy Bayernem

0

dobrze napisane widzę że koleżka pomylił się z powołaniem powinien zostać wieszczem narodowym lub trubadurem piękne porównania oby tylko się nie spalił ! całuję Marian

0

dobrze że zostaje we Włoszech jest inny styl gry i obawiam się że nie dałby sobie rady i grzał ławę

0

będzie ciężko liczę na bramkowy remis choć nie wiem czy to nie za wygórowane marzenie

Zobacz wszystkie

0

piszecie bzdety gamonie i tak najwazniejsze są pieniądze

0

to dobry piłkarz ale w fc Koszyce gra Culagier jest wiele lepszy warto po niego sięgnąć

0

z innej beczki grad zniszczył mi szklarnie jestem zrujnowany czy koś ma może numer do Favregasa? słyszałem ze wspomaga pokrzywdzonych przez los

0

uwaga na Chalsea ! pamiętajcie że dwa lata temu to sędzia wygrał nam mecz! będą zdeterminowani chcąc się zemścić za tamtą niesprawiedliwość! a co będzie czas pokarze

0

czy ktoś wie kiedy sezon zaczyna Barca C?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?