dzieciak1984
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez jest za głupi na grę w piłkę
0
1
Liczy się skuteczność a Iran powinien dostać karnego
0
Ale mnie Cuadrado wkurzył z tą symulką
0
Argentyna na tylko potworny atak
0
Z teatrem też dali sobie radę
0
Messi przecież kocha barcelone i dlatego wziął tak małą pensje
0
0
Śmiechu warte
0
Masz rację real to też teatr
0
0
0
Sorry ale ja się tylko pytałem nie chciałem was urazic
0
Taa a w tej bajce były smoki?
0
0
0
1
Sam jesteś cwel
0
True story
0
I barsie nawet sędzia nie pomógł
0
Tak jak ty
0
0
Alves i Busquets też są bardzo cwani
0
Alves co za pojeb no nie moge
0
Alves smiec
0
Hahaha Bartra
0
To chyba bardziej sanchez z busqetsem pasują na gejów
0
Taa,bo Messi nie dobija do pustaka,co nie?
Mi nie imponuje gra Messiego,jego styl dryblingu
Rownie dobrze moge powiedziec ze Messi nigdy nie strzelil bramki z dalej niz 25m
0
Drogba was wciagal przez cale zycie
0
Wina pereza i mou
A takze chelsea i abramowicza
I jeszcze szejkow