Użytkownik zbanowany
24 czerwca 2014, 20:19
1
Suarez jest za głupi na grę w piłkę
24 czerwca 2014, 19:58
0
23 czerwca 2014, 11:44
Liczy się skuteczność a Iran powinien dostać karnego
19 czerwca 2014, 20:00
Ale mnie Cuadrado wkurzył z tą symulką
16 czerwca 2014, 18:29
Argentyna na tylko potworny atak
9 kwietnia 2014, 18:37
4
Ile razy mozna sie pytac o to gdzie i za ile mozna obejrzec mecz??? Nie mozecie przeczytac komentarzy?
11 kwietnia 2014, 05:11
3
Liga angielska jest lepsza
9 kwietnia 2014, 07:06
Wina pereza i mourinho
9 kwietnia 2014, 09:59
Jaki karny??to lewandowski symulowal lapiac sie za twarz
8 kwietnia 2014, 09:02
2
Ja pierdziele zalosne Wina pereza Hala dzieci Ronaldo aktorzy itd itd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Suarez jest za głupi na grę w piłkę
0
1
Liczy się skuteczność a Iran powinien dostać karnego
0
Ale mnie Cuadrado wkurzył z tą symulką
0
Argentyna na tylko potworny atak
4
Ile razy mozna sie pytac o to gdzie i za ile mozna obejrzec mecz???
Nie mozecie przeczytac komentarzy?
3
Liga angielska jest lepsza
3
Wina pereza i mourinho
3
Jaki karny??to lewandowski symulowal lapiac sie za twarz
2
Ja pierdziele zalosne
Wina pereza
Hala dzieci
Ronaldo aktorzy itd itd