dww
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma u nas strzałów z dystansu, próbują wejść do bramki, to może nas zgubić w LM bo obrona będzie zdecydowanie lepsza
0
i dobrze, trzeba było nie pierdolić i nie mieć pretensji tylko grać dalej
0
Gdyby Villa przyszedł za Eto nie odczulibyśmy tej zmiany gdyż Villa to świetny napastnik i razem z Eto i Torresem są w ścisłej czołówce
0
Dla mnie Raul mimo że jest zawodnikiem Realu był jest i zawsze będzie wielki zarówno człowiekiem jak i piłarzem
0
puyolowi przydała by się zmiana fryzury :/
0
To że jest z Madrytu to nic nie znaczy, ta nienawiść pomiędzy tymi klubami istnieje głównie między kibicami, którzy dodają jeszcze drune komentarze na portalach.
Oba zespoły darzą się wielkim szacunkiem ( piłkarze, działacze ) i nie sądzę, żeby zawodowy sędzia czuł jakikolwiek uraz do Barcelony
0
niech to siano zainwestują w scauting i trenerów a za kilka lat wyniki przyjdą
0
ja bym przestawił krystyne w miejsce riberiego, a koło messiego ustawił torresa albo eto. Ramos też na chwilę obecną wydaję się gorsze od Alvesa ale znalazł się ze w zględu na ME tylko nie zapominajmy że to świetny gracz. Za Kake yaya albo senna.
0
Villa Eto Torres - dla mnie światowa czołówka, nie ma od nich lepszych
0
ale przecież wiadomo już od jakiegoś czasu że liga angielska jest na lepszym poziomie niż hiszpańska
0
no może i w tym sezonie słabiej ale 10 goli na koncie już ma. Mimo iż go nie lubię to najbardziej zasłużył na tę nagrodę
0
słupki się zastawia..
0
Casillas Alves Puyol Ferdinant Evra Yaya Xavi Silva Messi Torres Kun :)
0
ale messi gwiazdorzy :/
0
Mam nadzieję że nasi nie zlekceważą lyonu gdyż jest to silna ekipa więc nie ma co gadać że to będzie prosty mecz ale trzeba pamiętać ze obojętnie z kim gramy trzeba wygrać w LM. Pewne jest że spacerek to nie będzie
0
spokojnie messi dostanie ją w przyszłym roku o ile utrzyma taką formę i oczywiście wygra trofeum. Cristiano zasłużył na ZP, wygrał wszystko co się da, a messi wygrał jedynie igrzyska które nie stoją na jakoś bardzo wysokim poziomie
0
Wie ktoś czy eto zagra z valencią? ma 5 żółtych kartek
0
musi nabrać pewności siebie ale gdy to zrobi sądzę że będzie bardzo przydatny dla zespołu mimo że nie zawsze będzie to widać
0
wiadomo że na poziomie Eto czy Villi na razie nie jest, ale czemu nie, ma 20 lat i się będzie ciągle rozwijał. Dla mnie nie powinniśmy przegapić takiej okazji
0
a co zlatan miał pokazać z reprezentacją skoro jego drużyna narodowa jest po prostu słaba. Chociaż i tak nie zasługuje na złotą piłke
0
Barcelona przegrała z lejkersami 108 do 104
0
powiedzcie mi co osiągnął leo oprócz złotego medalu na igrzyskach. Nic, same kontuzje. Oczywiście że gra świetnie ale z barcą nic na razie nie osiągnął. Złota piłka należy się Cristiano:/ niestety...
0
ja jestem fanem barcy od lat ale szanuję real i uważam że to nie jest nasz największy wróg tylko rywal, nie ma co się podniecać gdy real przegrywa bo tak naprawdę mają bardzo dobrą drużynę co świadczą 2 ostatnie mistrzostwa ligi.
0
Pique - 4? dla mnie 6
Valdes 7
0
barca od 2 lat gra taki sam piach, wszystko opiera się na messim który i tak sam nam tytułów nie wygra :/ Drużyny z najwyższych półek są o klasę od nas lepsi :/
0
dobrze ze murinho nie wzielismy