20 maja 2010, 14:33
0
Valdes chyba w fifie
13 maja 2010, 10:40
się nie dziwię, zobaczcie ile minut zagrał w tym sezonie
10 maja 2010, 21:50
Pasował by idealnie do nas.. Jestem na Tak A co miał nam życzyć? Zwycięstwa?
7 maja 2010, 05:53
CSKA to nie ta sama drużyna co kiedyś, a Barca gra w tym sezonie świetnie, nie mogę zliczyć już ile razy sprała Real Madryt:)
5 maja 2010, 11:19
sens był poprzedniego lata żeby przychodził w miejsce Zlatana, teraz to nie ma sensu najmniejszego. Ale i tak go uwielbiam i powodzenia Villa
12 września 2009, 18:56
EXPEKT.COM - tam bez żadnej zacinki, super jakość, angielski komentarz- wystarczy sobie w 2 minuty założyć konto, czy to takie trudne?
14 stycznia 2010, 20:18
nie tylko Barcelona ma Unicef na koszulkach
1 kwietnia 2010, 13:31
lepiej żeby nie grał bo potem może pauzować w półfinale ewentualnym
9 stycznia 2010, 12:22
Gaurdiolę będzie można oceniać dopiero po tym sezonie, bo nie sztuką jest się wspiąć na szczyt ale się na nim utrzymać
17 października 2009, 23:52
Nie mówcie mi że Bojan i Pedro to są wartościowi zmiennicy bo ten mecz pokazał że na razie nadają się oni na słabszych rywali, nie są jeszcze gotowi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Valdes chyba w fifie
0
się nie dziwię, zobaczcie ile minut zagrał w tym sezonie
0
Pasował by idealnie do nas.. Jestem na Tak
A co miał nam życzyć? Zwycięstwa?
0
CSKA to nie ta sama drużyna co kiedyś, a Barca gra w tym sezonie świetnie, nie mogę zliczyć już ile razy sprała Real Madryt:)
0
sens był poprzedniego lata żeby przychodził w miejsce Zlatana, teraz to nie ma sensu najmniejszego. Ale i tak go uwielbiam i powodzenia Villa
0
EXPEKT.COM - tam bez żadnej zacinki, super jakość, angielski komentarz- wystarczy sobie w 2 minuty założyć konto, czy to takie trudne?
0
nie tylko Barcelona ma Unicef na koszulkach
0
lepiej żeby nie grał bo potem może pauzować w półfinale ewentualnym
0
Gaurdiolę będzie można oceniać dopiero po tym sezonie, bo nie sztuką jest się wspiąć na szczyt ale się na nim utrzymać
0
Nie mówcie mi że Bojan i Pedro to są wartościowi zmiennicy bo ten mecz pokazał że na razie nadają się oni na słabszych rywali, nie są jeszcze gotowi