0

Sorry za oftop : zapraszam na http://www.xavi.bnx.pl
A tak a propos : Ma ktoś już jakiś link na sopka ?

0

No mam nadzieję że to będzie pojedynek a nie transparenty "Jihad Barca" !

0

Osobiście wolałbym żeby Abi został. A jak już pójdzie za kaską to niech przyjdzie Alba. Jordi albo cissokho jak napisał haile

0

Szkoda że ten piłkarz się spalił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?