15 października 2011, 17:37
0
Sorry za oftop : zapraszam na http://www.xavi.bnx.pl A tak a propos : Ma ktoś już jakiś link na sopka ?
15 października 2011, 10:49
No mam nadzieję że to będzie pojedynek a nie transparenty "Jihad Barca" !
13 października 2011, 20:40
Osobiście wolałbym żeby Abi został. A jak już pójdzie za kaską to niech przyjdzie Alba. Jordi albo cissokho jak napisał haile
13 października 2011, 20:38
Szkoda że ten piłkarz się spalił...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Sorry za oftop : zapraszam na http://www.xavi.bnx.pl
A tak a propos : Ma ktoś już jakiś link na sopka ?
0
No mam nadzieję że to będzie pojedynek a nie transparenty "Jihad Barca" !
0
Osobiście wolałbym żeby Abi został. A jak już pójdzie za kaską to niech przyjdzie Alba. Jordi albo cissokho jak napisał haile
0
Szkoda że ten piłkarz się spalił...
0
Sorry za oftop : zapraszam na http://www.xavi.bnx.pl
A tak a propos : Ma ktoś już jakiś link na sopka ?
0
Szkoda że ten piłkarz się spalił...
0
Osobiście wolałbym żeby Abi został. A jak już pójdzie za kaską to niech przyjdzie Alba. Jordi albo cissokho jak napisał haile
0
No mam nadzieję że to będzie pojedynek a nie transparenty "Jihad Barca" !