Kurde 40 baniek i jeszcze w rękę ich pocałować. Jeżeli faktycznie Cesca sprzedadzą a niestety na to się zapowiada to Edena Hazarda widzę u nas a sam tego chce jaj mówił wcześniej wiec...
A ja tam się cieszę myślę że da radę jako trener, cieszy zwłaszcza powrót Deulofeu i Rafinhi którzy świetnie się spisywali a Enrique myślę że wykorzysta potencjał Barcy B i będziemy mogli cieszyć się z Adama Traore czy Denisa Suareza :) A i sam trener wprowadzi trochę dyscypliny swoim autorytetem na który zapracował sobie na boisku w koszulce Barcy
Przecież coś gadali że Messi przy ustalaniu kontraktu zastrzegł sobie że Pinto musi zostać w klubie bo to jego najlepszy kumpel, i chyba zostanie jako trener bramkarzy ale chyba II
Trochę smutno ale z drugiej strony myślę że dobrze się stało że Atletico wygrało La Liga po takim sezonie należało im się to i mam nadzieję że wygrają również LM za tydzień, bo dla mnie to jest ta bardziej sympatyczna część Madrytu i gratulacje.
Dla nas może lepiej sezon bez trofeum (nie licząc Superpucharu) spowoduje że Zubi w końcu zacznie myśleć że to już pora na zmiany... ale nie kur#a sprzedać Sancheza, Mache a Pedro zostanie, my nie mamy się osłabiać. Mache kapitalnie Sanchez również pozytywnie w tym sezonie.
A tak wygralibyśmy i powiedzieli by a nie było aż tak źle więc tylko kosmetyczne zmiany. Teraz liczę że Tata podziękuje Barcy i nowy trener zostanie ogłoszony i zaczniemy działać w okienku transferowym.
Alves niestety wiadomo? Na szczęście! Xavi? Pozbyć się? czy ty słyszysz co mówisz? Xavi skończy karierę piłkarską u nas!! Nie traktujmy legend jak Madryt sprzedając Raula do Schalke!
0
http://www.world-cup.com.pl/2014/terminarz.php
Dokładny terminarz
0
U nas w tv o 18, 21, 24 i 3 zara dam linka
1
Przecież Luiz nie jest wart tej kasy bardzo dobrze że Zubi go odpuścił se, Laporte tańszy i parę poziomów lepszy.
0
Welcome to Barca!
Cieszę się jak cholera i czekam na dalsze ruchy transferowe
1
Patrząc na klauzulę nie mam wątpliwości że będzie w pierwszej drużynie na ławce jako dwójka i to mnie cieszy niezmiernie :)
0
Kurde 40 baniek i jeszcze w rękę ich pocałować. Jeżeli faktycznie Cesca sprzedadzą a niestety na to się zapowiada to Edena Hazarda widzę u nas a sam tego chce jaj mówił wcześniej wiec...
0
A ja tam się cieszę myślę że da radę jako trener, cieszy zwłaszcza powrót Deulofeu i Rafinhi którzy świetnie się spisywali a Enrique myślę że wykorzysta potencjał Barcy B i będziemy mogli cieszyć się z Adama Traore czy Denisa Suareza :) A i sam trener wprowadzi trochę dyscypliny swoim autorytetem na który zapracował sobie na boisku w koszulce Barcy
1
Ja jeszcze dorzucę Bartra, Alba, Adriano, Montoya, Alexis.
0
Przecież gadali ze tyle ile będzie trzeba ale nie więcej niż 130 niezależnie od sprzedaży
5
Mache powinien zostać na defensywnym, sprzedadzą go za 15 a kupić kogoś to wydatek min. 30
1
A widziałeś jego grę w tym sezonie?
Jak dla mnie słabiutki
2
Dobrą kasę haha 25 mln... my mamy się wzmacniać a nie osłabiać to Pedro powinien odejść a Alexis... łapy won od niego
0
Gadali że nawet 130 (tj cały tegoroczny przychód) + ze sprzedaży
0
Przecież coś gadali że Messi przy ustalaniu kontraktu zastrzegł sobie że Pinto musi zostać w klubie bo to jego najlepszy kumpel, i chyba zostanie jako trener bramkarzy ale chyba II
0
Kur#a łapy precz od Alexisa mam nadzieję ze Enrique go zostawi bo inaczej na początku stracę do niego zaufanie
0
Superpuchar Hiszpanii kolego w tym sezonie, chyba zapomniałeś
4
Ja pamiętam i jeszcze Superpuchar Hiszpanii
0
Dzięki za wszystko Tata i samych sukcesów z nowym klubem.
0
I dobrze Dziękuję za wszystko Tata i powodzenia
0
Skąd to info?
0
Trochę smutno ale z drugiej strony myślę że dobrze się stało że Atletico wygrało La Liga po takim sezonie należało im się to i mam nadzieję że wygrają również LM za tydzień, bo dla mnie to jest ta bardziej sympatyczna część Madrytu i gratulacje.
Dla nas może lepiej sezon bez trofeum (nie licząc Superpucharu) spowoduje że Zubi w końcu zacznie myśleć że to już pora na zmiany... ale nie kur#a sprzedać Sancheza, Mache a Pedro zostanie, my nie mamy się osłabiać. Mache kapitalnie Sanchez również pozytywnie w tym sezonie.
A tak wygralibyśmy i powiedzieli by a nie było aż tak źle więc tylko kosmetyczne zmiany. Teraz liczę że Tata podziękuje Barcy i nowy trener zostanie ogłoszony i zaczniemy działać w okienku transferowym.
0
Stawiam 2:1 (0:1) po horrorze.
Ciężko będzie ale nie wyobrażam sobie roku bez żadnego trofeum.
VeB!
0
No i ok jestem za dużo lepszy od Luiza
0
Mam nadzieję że to prawda, bo jak mieliśmy dać 35mln £ za niego to wolę to dać za Laporte
0
Alves niestety wiadomo? Na szczęście! Xavi? Pozbyć się? czy ty słyszysz co mówisz? Xavi skończy karierę piłkarską u nas!! Nie traktujmy legend jak Madryt sprzedając Raula do Schalke!
0
Jakie źródło napisz
1
No tak mój błąd;>
1
A po drugie na tytuł zasłużył ten kto więcej punktów zdobędzie nie jest tak?
5
Alexis, Xavi, Cesc na sprzedaż?
Idź jeszcze spać bo chyba nie myślisz irracjonalnie... Barsa... nie znam, ja kibicuje Barcie;)
0
Hahaha Adriano zostaje i już. Ciekawe kim będziemy grać?