0

Taa ja mówię że Zubi chce Koke albo Turana najtańsza opcja 41 mln i to nie są moje życzenia tylko obowiązek zakupu pomocnika

0

Super naprawdę sprzedać gościa za 33 mln i teraz trzeba kupić słabszego Koke za ok 50. To nie było dobre posunięcie w przebudowie zespołu, on miał zostać.
Cóż powodzenia Cesc mam nadzieję ze się dogada z Mou

0

Jasne wzmacniając pozycję ataku jeden odejdzie i nikt tego nie ukrywa, ja się już pogodziłem z tą kolejną kiepską decyzją zarządu

10

Czyli wszystko bez zmian wychowanek musi zostać to nic że Alexis to walczak i wciąga go nosem... żenada ; (

3

Xavi musi zostać to jest legenda i tutaj powinien zakończyć karierę jak Puyol, no chyba że chce to trudno :(Ciekawe ile dostalibyśmy za generała...

1

Hehe no tak :))

0

http://madrid-barcelona.com/2014-06-05/el-barca-le-quita-a-rakitic-al-real-madrid/ Do twarzy mu w naszych barwach cieszę się jak cholera

0

Chyba trochę za wcześnie by o tym mówić...

0

No ciężko mi się to czytało trzeba przyznać...

0

Mathieu nie wiem czemu go tak nie chcecie ale... dobra mniejsza o to. Cuadrado ile razy widziałeś jego grę że go chcesz w obronie Barcy. Powiem to nie ostatni raz pewnie toć to skrzydłowy który gra w ataku i na 9, może dajmy tam Cesca albo Pedro kasy zaoszczędzimy a na jedno wyjdzie... jak Rakitic to po co Koke? No chyba że Xavi odejdzie w co wątpię. Cuenci i Tello i inne sprzedać po co nam oni za słabi na wypożyczenie dałbym Adama Traore i Suarez który już poszedł

0

Przecież Bartra grał świetny sezon jeden z lepiej zapowiadających się stoperów młodego pokolenia tylko musi w miarę regularnie grać czego od Martino nie dostawał w poprzednim sezonie

1

Ja mówię że z tej dwójki wolę Piszczka bo inni nie wchodzą w grę z tego co widzę w obronie Piszczek > Cuadrado w ataku Cuadrado > Piszczek tylko że my szukamy obrońcy który dobrze gra w ataku a nie napastnika co gra nijako w obronie

2

Ja bym jeszcze trzy transfery Reus do ataku do pomocy zostawił bym Cesca i starczy do obrony Miranda, Marquinhos i Piszczek i tyle wiecej nie trzeba licząc że mamy już Bravo, Rakitica. Alexis zostać powinien Pedro odejść iluczba zawodników w I linii wystarczy Reus, Messi, Alexis, Neymar, Deulofeu i Rafinha który może grac na skrzydle. Gdyby przyszedł jeszcze jeden byłby problem do Deulofeu. Cesc dla mnie lepszy od Koke który miał 1 świetny sezon a Cesc wygląda z sezonu na sezon coraz lepiej podobnie jak Alexis. A i Piszczek myślę że lepsza opcja przy Cuadrado przynajmniej daje z siebie wszystko w obronie nie jak Cuadrado który w meczu nie rwie się do defensywy bo gra w ataku a Piszczek miał słabszy sezon ale też trzeba spojrzeć po jakiej przerwie, potem przeszedł by na rezerwowego jak Adriano a zamiatał by Montoya.
Pozdrawiam VeB!

0

Ja też staram się uniknąć tej myśli już wolę z tego złego Piszczka

1

Z tego co podałeś ja wziął bym Azpi

0

Jeszcze dorzucę Ivanovic

0

A co powiesz o Ivanovic z Chelsea rok młodszy Piszczek a z ich dwóch chyba wolałbym Branislava

3

Rudy!!
Żartuje oczywiście ;)

1

I do niego Marquinhos i obrona bajka! :))

1

Dokładnie super transfer byłby zbić cenę maksymalnie dorzucić im jakiegoś Tello czy Cuence, a Atletico też trochę klasy mogło by pokazać my im za free dali Ville więc też powinni zejść z ceny

0

No to opuścić cenę i włączyć w transakcję Lukaku albo Ivanovicia ale on juz ma latka też, a tak wogóle Cesc zostaje (bym chciał przynajmniej)

0

A co niektórzy chyba dalej nie wiedzą że żadnej klauzuli nie ma... te 35 mln aktywuje się w styczniu 2015 roku i klub który ją wpłaci zapewnia sobie możliwość że zawodnik dołączy do nich po sezonie 2014/2015! Pewnie nikt o tym tu nie wie ja też wczoraj się dowiedziałem co to za klauzula poczytajcie se, tylko szkoda że strona fcbarca.com o tym nie napisała nic :/

0

Skąd wiesz?

0

Propo Resa takie sprostowanie czemu nikt nic nie gadał... a mianowicie Reus zostaje w BVB na 100%
http://borussia.com.pl/art/show/reus-nie-odejdzie-z-borussii/11985
Reus ma klauzulę 35 mln€ tak, ALE aktywuje się dopiero w styczniu 2015 roku a teraz latem Borussia może zaśpiewać se za niego nawet 100 mln i nic nie możemy zrobić!
Trochę się skomplikowało...

0

Oj jest jedno ale o którym teraz się dowiedziałem a mianowicie kwota 35 mln nie załatwia sprawy bo klauzula Reusa jest aktywowana w styczniu 2015 roku a teraz BVB ma prawo zaśpiewać se za niego 50mln nawet! Sam jestem w szoku nie miałem pojęcia:-O

0

Klauzula i po sprawie nie mają nic do gadania:))

16

Jeżeli go zakontraktujemu to będę uważał ze mamy jedną z najlepszych linii ataku w BBVA Neymar-Messi-Reus poezja

2

Ty tak na serio bo czuję ironię?
Nie wierzę że ty tak na poważnie

5

Bravo - 10 mln
Mathieu - 15 mln nie chcę ale to nieuniknione chyba
Marquinhos - 25+Alves
Ewentualnie Piszczek - 10 mln
Rakitc - 20 mln + Suarez wypożyczyć na rok z możliwością przedłużenia na 2 nawet
Koke - 40 + ktoś Bojan albo ktoś, ale tylko jeśli Xavi odejdzie
Reus - 35 mln

5

Świetny pomysł z Suarezem wypożyczyć do Sevilli i niech gra i oklepuje się w BBVA, bo nie ukrywam że łączę z nim wielkie nadzieje... ale tylko wypożyczyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?