Ten mecz pokazał także Lucho że trzeba kupić jeszcze jednego światowej klasy stopera do pary z... Mathieu bo Pique masakra.
Konkurencja dobrze mu zrobi bo to co pokazał wczoraj... nie skomentuje oby to tylko presezon
Skoro kasa klubowa cię nie interesuje to... nie inaczej "co mnie to obchodzi ja za to nie płacę to czego się martwić mam!?" Wiec jak Barca wygra w GD to co cie to obchodzi i tak nie grałeś nie miałeś żadnego wkładu?
Mimo że nie płacimy do kas klubowych to kibice interesują się takimi rzeczami i boli to.
Chcesz dać ponad 50 mln za 20 letniego stopera który większość sezonu na ławie przesiedział? Może i jest perspektywiczny ale max 35-40 mln. Przypominam że najlepszy i najbardziej ceniony stoler to przedział 26-29 lat a nie młodzi
Przecież mówimy o styczniu a nie o obecnym okienku transferowym a klauzula wypłacona w styczniu znaczy że przyjdzie latem (za rok) więc czego się rzucacie stoper będzie tego lata jeszcze to pewne, może nie Marquinhos ale z Vermalena też byłbym zadowolony
43 mln wystarczy (jeżeli to prawda) może warto rozejrzeć się za kimś innym nie ma co przepłacać Vermalen Verthongen może ktoś z dwójki albo wrócić bo Benatię, z całym szacunkiem ale Marquinhos nie jest wart więcej niż 40. Skłaniał bym się ku Vermalenowi tylko żeby wcześniej United go nie sprzątło
A i tak skończy się na Marquinhos'ie za 40 mln założę się albo 30 Dani Alves i zostało by 27 mln i Song do sprzedania czyli ok 35 mln na Cuadrado, obym miał rację bo nie chcę Aggera a nawet HHummelsaa Marquinhos to za 2-3 lata będzie nieosiągalny finansowo tak czuję drugi Silva tylko młodziutki. Tylko jak się pozbyć tych dwóch zgredów
Mamy 56 mln na transfery jeszcze w kasie sprzedał bym Songa i Alvesa żeby przynajmniej to 70 mieć i kupić Cuadrado i Verthonghen'a bo na Marquinhos'a nie ma szans i skończy się jak z Silvą
No ja mam taką nadzieję Lucho mówił że chce i jest zdecydowany na Cuadrado więc po co Dani on z rezerwą się nie pogodzi a za Songa mam nadzieję że przyjdzie jakaś konkretna i oficjalna oferta.
Jeżeli Barca ma faktycznie 110 mln na transfery a tak mówiono wcześniej to
Rakitic 20, Bravo 12, Ter Stegen 12, Suarez 80, Mathieu 20 daje 144 mln a odeszli Cesc 30, Sanchez 40, Dos Santosy i Bojany ok 4, jest jeszcze Song ok 8 i Alves ok 10 daje ok 92 mln wiec nasz budżet -52 dojdzie Cuadrado za 35 i Marquinhos ok 40 daje ok 120 a sami gadali że chcą odmłodzić skład bo za rok mogą nam sankcje zaj#bać
Nie Zubi tylko Lucho decyduje bo ma pełne poparcie i on decyduje a nie Zubi... kolejny gość który twierdzi że to wina Zubiego, a PSG ponoć negocjuje ze stoperem wiec pogodzili się że chce odejść
Wzajemnie chcesz sezon przejechać z 3 stoperami Piqie Bartra i Mathieu? Ogarnij sie trochę i uprzedzę twój komentarz Mache idzie na pomocnika więc 2 stoperów odeszło.
Lucho sam mówił że chce 2 stoperów.
Najpierw pomyśl zanim zwyzywasz i używaj od czasu do czasu musku!
Lucho go chciał i dostanie go, ocenię go po sezonie i zlitujcie się wyzywacie ich od najgorszych a to nie ich sprawa, Zubi ściąga listę naszego Lucho i Bartomeu ani nikt nie ma z tym nic wspólnego widocznie Lucho widzi go w projekcie proste!
A 90% krytyków widziało pewnie jego 2 albo 3 mecze w sezonie i jadą po nim. Jeżeli Lucho go chciał tzn że ma pomysł na niego a z krytyką wstrzymam się do wyników
2
Ten mecz pokazał także Lucho że trzeba kupić jeszcze jednego światowej klasy stopera do pary z... Mathieu bo Pique masakra.
Konkurencja dobrze mu zrobi bo to co pokazał wczoraj... nie skomentuje oby to tylko presezon
0
Nic się nie nauczył w tym Evertonie samolubny jak cholera wszystko sam chciał kończyć
0
Skoro kasa klubowa cię nie interesuje to... nie inaczej "co mnie to obchodzi ja za to nie płacę to czego się martwić mam!?" Wiec jak Barca wygra w GD to co cie to obchodzi i tak nie grałeś nie miałeś żadnego wkładu?
Mimo że nie płacimy do kas klubowych to kibice interesują się takimi rzeczami i boli to.
0
Na NC+ też?
0
Będzie gdzieś na NC+ czy tylko w necie?
Nie mogę się doczekać czekam na występ Rakitica i Rafinhii
0
Chcesz dać ponad 50 mln za 20 letniego stopera który większość sezonu na ławie przesiedział? Może i jest perspektywiczny ale max 35-40 mln. Przypominam że najlepszy i najbardziej ceniony stoler to przedział 26-29 lat a nie młodzi
0
Zapomnij o Marquinhos'ie odrzucili 43 mln i mam nadzieję że więcej nie dadzą bo nie jest wart
1
Przecież mówimy o styczniu a nie o obecnym okienku transferowym a klauzula wypłacona w styczniu znaczy że przyjdzie latem (za rok) więc czego się rzucacie stoper będzie tego lata jeszcze to pewne, może nie Marquinhos ale z Vermalena też byłbym zadowolony
0
Albo ten Hummels
1
43 mln wystarczy (jeżeli to prawda) może warto rozejrzeć się za kimś innym nie ma co przepłacać Vermalen Verthongen może ktoś z dwójki albo wrócić bo Benatię, z całym szacunkiem ale Marquinhos nie jest wart więcej niż 40. Skłaniał bym się ku Vermalenowi tylko żeby wcześniej United go nie sprzątło
0
Wolę to 4-3-3 tylko zamiast Busquetsa Mache i zamiast Alvesa Cuadrado i Mathieu na ławkę a za niego nawet Bartra lub (oby) Marquinhos
3
A i tak skończy się na Marquinhos'ie za 40 mln założę się albo 30 Dani Alves i zostało by 27 mln i Song do sprzedania czyli ok 35 mln na Cuadrado, obym miał rację bo nie chcę Aggera a nawet HHummelsaa Marquinhos to za 2-3 lata będzie nieosiągalny finansowo tak czuję drugi Silva tylko młodziutki. Tylko jak się pozbyć tych dwóch zgredów
0
konkrety dawaj nazwisko tylko realne do ściągnięcia?
0
Mamy 56 mln na transfery jeszcze w kasie sprzedał bym Songa i Alvesa żeby przynajmniej to 70 mieć i kupić Cuadrado i Verthonghen'a bo na Marquinhos'a nie ma szans i skończy się jak z Silvą
0
Z ust mi to wyrwałeś sprzedać panów po 10 baniek i robi się piękne 76 mln
0
dzięki
0
Dajcie linka do fajnej transmisji
0
Halilovic nas wesprze a Adama Traore na wypożyczenie, już czas by się ogrywał w wyższych ligach najlepiej Anglia
1
No ja mam taką nadzieję Lucho mówił że chce i jest zdecydowany na Cuadrado więc po co Dani on z rezerwą się nie pogodzi a za Songa mam nadzieję że przyjdzie jakaś konkretna i oficjalna oferta.
0
Jeżeli Barca ma faktycznie 110 mln na transfery a tak mówiono wcześniej to
Rakitic 20, Bravo 12, Ter Stegen 12, Suarez 80, Mathieu 20 daje 144 mln a odeszli Cesc 30, Sanchez 40, Dos Santosy i Bojany ok 4, jest jeszcze Song ok 8 i Alves ok 10 daje ok 92 mln wiec nasz budżet -52 dojdzie Cuadrado za 35 i Marquinhos ok 40 daje ok 120 a sami gadali że chcą odmłodzić skład bo za rok mogą nam sankcje zaj#bać
0
Nie Zubi tylko Lucho decyduje bo ma pełne poparcie i on decyduje a nie Zubi... kolejny gość który twierdzi że to wina Zubiego, a PSG ponoć negocjuje ze stoperem wiec pogodzili się że chce odejść
0
Wzajemnie chcesz sezon przejechać z 3 stoperami Piqie Bartra i Mathieu? Ogarnij sie trochę i uprzedzę twój komentarz Mache idzie na pomocnika więc 2 stoperów odeszło.
Lucho sam mówił że chce 2 stoperów.
Najpierw pomyśl zanim zwyzywasz i używaj od czasu do czasu musku!
2
Jeszcze Cuadrado i Marquinhos i kadra kompletna
0
Nie wiem dokładnie wydaje mi się że początek zeszłego tygodnia ale głowy se uciąć nie dam
0
do 2 tygodni od czasu złożenia odwołania
2
Lucho go chciał i dostanie go, ocenię go po sezonie i zlitujcie się wyzywacie ich od najgorszych a to nie ich sprawa, Zubi ściąga listę naszego Lucho i Bartomeu ani nikt nie ma z tym nic wspólnego widocznie Lucho widzi go w projekcie proste!
0
i Song
0
Ale gapa ze mnie sorry za zamieszanie, ja bym z twoich sprzedał Songa i Daniego kupił Cuadrado i Marquinhos'a no i ten Mathieu licząc że już nasz jest
0
Mache zgubiłeś
0
A 90% krytyków widziało pewnie jego 2 albo 3 mecze w sezonie i jadą po nim. Jeżeli Lucho go chciał tzn że ma pomysł na niego a z krytyką wstrzymam się do wyników