0

Mi się wydaje że Barca powinna w pierwszej kolejności zakontraktować Koke i wypożyczyć gościa Xavi pewnie zimą odejdzie i zostaniemy na lodzie. Ewentualnie D.Suarez czy Halilovic mają jeszcze czas a Iniesta nie jest młody więc byliby godnymi następcami, jak tak dalej będą się rozwijać. Reus? Nie powiem byłoby super ale to wszystko żadnych Douglasów czy Cuadrado pierwszy słaby drugi to napadzior a nie defensor. Sezon przemęczyć z Alvesem i Montoyą który czuję że da nam bardzo dużo tylko trzeba mu zaufać i mamy spokój na lata a jak co to jest Adriano który spokojnie może grać z prawej strony. Tak jak mówię Koke i Reus kupić i zostawić co spodoba się Atletico i BVB na pewno i mamy kadrę że mucha nie siada:) PO może po sankcjach się kupi chociaż San Paulo ponoć potwierdziło transfer... pożyjemy zobaczymy

0

Co się dzieje Pedro teraz Neymar zara bez napastników zostaniemy.
Dawać Reusa!

5

Przynajmniej 1 plus Montoya będzie miał pierwszy skład a co do Cuadrado ja nie wiem co tak napalacie się, gdzie miałby grać bo ja w obronie go nie widzę CR7 by robił z nim co chciał... TO NIE JEST OBROŃCA

0

Rok kolego, 2 okienka transferowe
zima
lato
W sumie zimą też nikt dobry nie odchodzi to można by przyjąć że 2 lata :'O

0

Rues do nas
Koke kupić i wypożyczyć na rok
Cuadrado kupić i wypożyczyć na rok (choć szczerze nie jestem za nim szczerze mówiąc do obrony wolałbym postawić na Montoye)

0

Do 31 sierpnia możemy kupować to na litość niech kupią tego Cuadrado już koniec prawie

0

Szkoda że będę w pracy i nie zobaczę w meczu Suareza bo mnie trzepie żeby go zobaczyć, cóż będę szukał retransmisji.
A z tego co widzę Barca zakończyła działalność w tym okienku transferowym już a szczerze mówiąc liczę że spróbują zdziałać coś z Cuadrado po odejściu Deulofeu...

1

Jak nie masz nic konkretnego do napisania to po co piszesz?

Indyczka
Skąd ja to znam :))

1

Ciągła walka na forum Cuadrado czy Reus?!

Ja nie udzielałem się wczoraj byłem w pracy na noc i pomyślałem nad tym i powiem tak: zmieniły się pewne okoliczności i mój typ również
1) Alves zostaje
2) Reus ponoć odchodzi
3) ewentualne ceny Cuadrado (ok 50) Reus (ok 30 nawet 35)

Kupując Cuadrado na czas panowania Alvesa w Barcy grałby z przodu po odejściu Daniego z automatu idzie do tyłu w jego miejsce ale... po co on tam skoro mamy świetnego Albę więc widziałbym typowego obrońcę typu Abidal, wiem że kiedyś prawa flanka to była wchodząca obrona w atak ale skoro mamy Jordiego to dobrze byłoby kupić dobrego obrońcę zimą albo przyszłego lata a teraz skupić się na Reusie, bo jeśli jest taka okazja to czemu nie a Cuadrado niech se idzie do United czy gdzie tam chce. Atak na lata by był...... wiem wiem wiem gdzie ich dać a może rotacja każdy co 3 mecze 1 odpoczynku a Leo i Iniesta młodzi już nie są a i nie wspomniałem że Cuadrado eksplodował formą jakieś pół roku przed MŚ a Reus ciągły TOP Świata i ciągle się rozwija! Popatrzcie chociażby na Monachium 2 skrzydła i mają Robbena, Riberego, Goetze, Shakiri (Sorry jak literówkę zrobiłem :) ) i jeszcze chcą Reusa i wszyscy grają na najwyższym poziomie i dadzą rady, musisz mieć super ławkę i skład jak chcesz walczyć o potrójną koronę.

Musiałem się podzielić ale to tylko moje skromne zdanie i możecie się zgadzać lub nie, spadam w wyro bo spać mi się chce mam nadzieję że przyśni mi się manita w GD :)
VeB!

1

Mam pytanie dotyczące Reusa, niektórzy mówią że odejdzie do Atletico albo gdzieś ale jaki w tym ma interes BVB skoro mówi sie o 20 mln € a zimą ma klauzulę 35 mln czyli jeszcze zarobią. Fakt że byłby mile widziany przeze mnie w Barcy ale jak się coś podobnego stanie to myślę że wydarzy się to zimą a latem zasili szeregi teraz możemy zapomnieć. Ofensywa byłaby kosmiczna Reus, Messi, Luis, Ney na 3 pozycje i Cuadrado PO mega ofensywny ale gorzej z obroną by było. Zostawiam to na głowie Lucho na razie mu ufam w tym co robi i mam nadzieję że wie co robi...
VeB!

0

1 Neuer
2 CR7
3 Robben

0

I dobrze tego oczekiwałem żeby wrócił do treningów a kara zawieszenia? Dla mnie dobrze może następnym razem pomyśli zanim ugryzie... mam nadzieję

0

Oj tam literówka Robben

0

Manuel Neuer, Arjen Robben i Suarez ja stawiam na tą trójkę Leo męczyły kontuzje CR7 jak pamiętam nie miał też zbyt równej formy a Luiz i Rooben zamiatali a Neuer nie mowie bo nie trzeba The Best Goldkiper na Świecie i należy mu się.Chciałbym:1 Neuer2 Suarez3 Robben

1

Denis Suarez, Halilovic czuję że za 3-4 lata może być podstawa linii pomocy, fenomenalnie się prezentują

2

Dadzą 15 a my im Songa i Alvesa i dziękuję.
Łapy precz od Adriano!!!!

0

Tylko że Cuadrado byłby w pomocy na skrzydle... tak myślę w ustawieniu 3-5-2 kojarzysz, tak mi się wydaje w obronie go dać to samobójstwo
MESSIah16
Tak, najlepsze lata ma za sobą i nie zapomnę tego co zrobił dla nas, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

0

Z Alvesem to tak jakbyśmy grali 3 obrońcami...

0

Nie gadali że do dwunastego ma być wyrok więc do czwartku najpóźniej

0

Kuba97FCB
Dzięki koledzy zagram w obie chyba Anglia też może być fajna

0

Wiecie gdzie jest w miarę fajne BBVA Fantasty coś jak Champions League Fantasty?Wiem że znajdę na GOOGLE ale czy możecie coś polecić.

0

Nie ma tylko Polskie szkoda przemęczę w necie...

0

Ale zagranicznych kanałów też czy tylko polskich?
Mi się wydaje że tylko Polskie tv... zobacze zara

1

Sorry że nie na temat ale...
Wie ktoś czy gdzieś na NC+ będzie transmisja meczu o Tarczę Wspólnoty City-Arsenal? Albo gdzie znaleźć listę kanałów.

0

Dać 40 za Cuadrado i 5 zmiennych gdy zaliczy 10 asyst albo coś w tym stylu nasi są dobrzy w tym, i wszyscy będą zadowoleni. Piszczek odpada, za stary i kontuzje go nękają przez co jest znacznie pod formą.

0

No i poprawnie dawać Cuadrado w tym tygodniu i zaczynamy sezon zostało nam ok 45 mln+ Alves, Afellay i Song. Myślę że nie powinno być problemów

0

Już wolę Vermalen'a po tym co pokazał wczoraj Marquinhos w PSG.
Oczywiście wolałbym Aggera szczerze mówiąc ale cóż Lucho widocznie wie co robi. Anglia preferuje twardą, wręcz brutalną grę może to jest powód tych kontuzji.

0

Życie mnie nauczyło że nie ma przypadków :)
Oby...

0

Czuję że będzie to dwa miesiące kary w Barcy, zniesiony zakaz stadionowy a reprezenacja bez zmian, bo to tam nabroił.
Byłbym zadowolony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?