0

BAN

0

jestem calkowicie spokojny, staviam na 3:1 ,vaaaaaaaaaaamos barca!!!!!!

0

Bedzie działać o 18.55 narazie jest ekran testowy z napisem . jesli nie masz tego kanalu musisz zrobic aktualizacje listy kanałów ,zazwyczaj dekoder pyta o to przy włączaniu (ja nie miałem i dodałem przed chwilą). pozdro VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?