Bedzie działać o 18.55 narazie jest ekran testowy z napisem . jesli nie masz tego kanalu musisz zrobic aktualizacje listy kanałów ,zazwyczaj dekoder pyta o to przy włączaniu (ja nie miałem i dodałem przed chwilą). pozdro VeB
Bedzie działać o 18.55 narazie jest ekran testowy z napisem . jesli nie masz tego kanalu musisz zrobic aktualizacje listy kanałów ,zazwyczaj dekoder pyta o to przy włączaniu (ja nie miałem i dodałem przed chwilą). pozdro VeB
Komentarze
0
BAN
0
jestem calkowicie spokojny, staviam na 3:1 ,vaaaaaaaaaaamos barca!!!!!!
0
Bedzie działać o 18.55 narazie jest ekran testowy z napisem . jesli nie masz tego kanalu musisz zrobic aktualizacje listy kanałów ,zazwyczaj dekoder pyta o to przy włączaniu (ja nie miałem i dodałem przed chwilą). pozdro VeB
0
Bedzie działać o 18.55 narazie jest ekran testowy z napisem . jesli nie masz tego kanalu musisz zrobic aktualizacje listy kanałów ,zazwyczaj dekoder pyta o to przy włączaniu (ja nie miałem i dodałem przed chwilą). pozdro VeB
0
jestem calkowicie spokojny, staviam na 3:1 ,vaaaaaaaaaaamos barca!!!!!!
0
BAN