dolar108
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
zaczyna sie robić fajnie
NISZCZYĆ MILAN!!!!!!!!!!!!
0
macio_944
nie realmadrid.pl - raczej żal pl
poco wogóle wpuszczają tu takich gości co bzdecą bez celu?
0
coraz bardziej mi cieżal
0
1. gdzie tu widzisz moje foty
2. fajnie jak ci sie rozwali pewnie i tak jakiś tani a lepszy bedziesz miał jak sobie narysujesz i wytniesz ( papier 60gr., nożyczki 2 zł)
0
villena
sam bym tego lepiej nie ujął:)
0
ludzie dajcie odpocząć xaviemu...
niewiem czy jest pod jakąś presją czy co, ale mógłby troche posiedzieć na ławce ze względu na zdrowie....
0
bardzo dobrze pep olej dupka i rób swoje:)
ciekawe jak ten frajer zareaguje na to, ze pep już ma go gdzieś
0
niech idzie do wiochy zabitej dechami to wtedy bedzie najlepszy
0
po prostu żal mi ciebie ibra, jesteś totalnym dołkiem weź w ogóle wstań i wyjdź myślisz że jak strzelisz bramke to błyszczysz.
to wstyd, że nadal jesteś zawodnikiem Barcy a takie bzdury gadasz
wracaj do siebie do kraju i nie denerwuj innych
"Dla mnie jest wspaniałym trenerem z małym doświadczeniem. Jest zbyt młody, aby prowadzić drużynę złożoną z 22 gwiazd, 22 różnych osobowości. Niektórych, w dodatku, z dużą osobowością."
o co ci chodzi człowieku????
0
gościu rządzi niema co ukrywać
pep niech lepiej szuka zastępcy bo xavi nie jest jednak maszyną i stukły mu już trzy krzyżyki, a jak widzimy nadal jest unikatowy i nie może odpocząć
0
jak strzeli jakaś bramkę to ja wygram milion w totka
0
sexibarca
gdzieś słyszałem że ma dziewczyne a nawet syna
0
żal.pl
0
ksynioooo1
wstań i wyjdź
0
kocham xaviego
0
to znak ze odpoczynek xaviego był niezbędny. teraz wchodzi na boisko i dwie asysty... super
0
TRZEBA ZMIENIC TRENERA
nawet polscy piłkarze z 3 ligi znają styl barcy...
jeśli pep nic nie zmieni barca nie ma szans w lidze
poza tym to ludzie a nie roboty. np.xavi gra coraz słabiej z meczu na mecz...ale nie dziwmy sie, skoro robi za trzech i to w każdym meczu...
ZA MAŁA ŁAWKA REZERWOWYCH
a piłkarze z barcy b są młodzi i niedoświadczeni...
0
messi z Argentyny a messi z barcy to dwie rożne osoby...
0
lolik55
może iniesta ież jest wysmienitym piłkarzem, ale to jednak inny styl...
0
eee tam xavi jest naj, na boisku robi za trzech a bez niego gra sie nie klei
zidane to też gwiazda, ale nie nasza!!!!!!!!!
Hernandez wymiata
0
vallencia bez villi i tak sobie poradzi... a dla niego to bedzie tylko stres bo wszyscy tam znają jego styl... moge sie założyć, że nie strzeli żadnej bramki
;) Wiec zobaczymy przedstawienie messiego:)
0
dokładnie nikt nigdy nie zastąpi Xaviego w 100% ale pep i del b. będą próbować
0
yari-
tylko zauważ ze pepowi sie konczą pomysły na gre a co do skuteczności to już któryś z kolei mecz w którym barca ma poważny problem i trener nie może go rozwiązac
0
caminero
dlaczego mamy czekać kilka lat na sukcesy?
niech pep po prostu da chłopakom odpocząć. nie są maszynami :)
ale to,że styl gry jest przewidywalny to jest akurat prawda :(
0
ha zgadnijmy kogo pep wpusci zamiast Pedro??? bojana. znowu. żal
0
ViscaElBarca- dla mnie oni są zawsze beznadziejni
zastanawiam sie jakim cudem keitha ostatnio strzelił gola
chyba sie poślizgnął:)
0
z taką skutecznością napewno nie wygrają. chyba że villa sie zbierze i z messim coś skleją
VISCA EL BARCA!
0
messi jest wielki, ale sam nie potrafi niczego:D musi mieć za sobą xaviego i inieste dopiero wtedy wymiata :)
0
no to już jest dołek maszczerano i keitha w pierwszym składzie... a do tego bojan. Swieta trójca czyli pupilkwie pepa