0

Ban!

0

zaczyna sie robić fajnie

NISZCZYĆ MILAN!!!!!!!!!!!!

0

macio_944

nie realmadrid.pl - raczej żal pl

poco wogóle wpuszczają tu takich gości co bzdecą bez celu?

0

coraz bardziej mi cieżal

0

1. gdzie tu widzisz moje foty

2. fajnie jak ci sie rozwali pewnie i tak jakiś tani a lepszy bedziesz miał jak sobie narysujesz i wytniesz ( papier 60gr., nożyczki 2 zł)

0

villena

sam bym tego lepiej nie ujął:)

0

ludzie dajcie odpocząć xaviemu...

niewiem czy jest pod jakąś presją czy co, ale mógłby troche posiedzieć na ławce ze względu na zdrowie....

0

bardzo dobrze pep olej dupka i rób swoje:)

ciekawe jak ten frajer zareaguje na to, ze pep już ma go gdzieś

0

niech idzie do wiochy zabitej dechami to wtedy bedzie najlepszy

0

po prostu żal mi ciebie ibra, jesteś totalnym dołkiem weź w ogóle wstań i wyjdź myślisz że jak strzelisz bramke to błyszczysz.

to wstyd, że nadal jesteś zawodnikiem Barcy a takie bzdury gadasz

wracaj do siebie do kraju i nie denerwuj innych

"Dla mnie jest wspaniałym trenerem z małym doświadczeniem. Jest zbyt młody, aby prowadzić drużynę złożoną z 22 gwiazd, 22 różnych osobowości. Niektórych, w dodatku, z dużą osobowością."

o co ci chodzi człowieku????

0

gościu rządzi niema co ukrywać

pep niech lepiej szuka zastępcy bo xavi nie jest jednak maszyną i stukły mu już trzy krzyżyki, a jak widzimy nadal jest unikatowy i nie może odpocząć

0

jak strzeli jakaś bramkę to ja wygram milion w totka

0

sexibarca

gdzieś słyszałem że ma dziewczyne a nawet syna

0

żal.pl

0

ksynioooo1

wstań i wyjdź

0

kocham xaviego

0

to znak ze odpoczynek xaviego był niezbędny. teraz wchodzi na boisko i dwie asysty... super

0

TRZEBA ZMIENIC TRENERA

nawet polscy piłkarze z 3 ligi znają styl barcy...

jeśli pep nic nie zmieni barca nie ma szans w lidze

poza tym to ludzie a nie roboty. np.xavi gra coraz słabiej z meczu na mecz...ale nie dziwmy sie, skoro robi za trzech i to w każdym meczu...

ZA MAŁA ŁAWKA REZERWOWYCH

a piłkarze z barcy b są młodzi i niedoświadczeni...

0

messi z Argentyny a messi z barcy to dwie rożne osoby...

0

lolik55

może iniesta ież jest wysmienitym piłkarzem, ale to jednak inny styl...

0

eee tam xavi jest naj, na boisku robi za trzech a bez niego gra sie nie klei

zidane to też gwiazda, ale nie nasza!!!!!!!!!

Hernandez wymiata

0

vallencia bez villi i tak sobie poradzi... a dla niego to bedzie tylko stres bo wszyscy tam znają jego styl... moge sie założyć, że nie strzeli żadnej bramki

;) Wiec zobaczymy przedstawienie messiego:)

0

dokładnie nikt nigdy nie zastąpi Xaviego w 100% ale pep i del b. będą próbować

0

yari-

tylko zauważ ze pepowi sie konczą pomysły na gre a co do skuteczności to już któryś z kolei mecz w którym barca ma poważny problem i trener nie może go rozwiązac

0

caminero

dlaczego mamy czekać kilka lat na sukcesy?

niech pep po prostu da chłopakom odpocząć. nie są maszynami :)

ale to,że styl gry jest przewidywalny to jest akurat prawda :(

0

ha zgadnijmy kogo pep wpusci zamiast Pedro??? bojana. znowu. żal

0

ViscaElBarca- dla mnie oni są zawsze beznadziejni

zastanawiam sie jakim cudem keitha ostatnio strzelił gola

chyba sie poślizgnął:)

0

z taką skutecznością napewno nie wygrają. chyba że villa sie zbierze i z messim coś skleją

VISCA EL BARCA!

0

messi jest wielki, ale sam nie potrafi niczego:D musi mieć za sobą xaviego i inieste dopiero wtedy wymiata :)

0

no to już jest dołek maszczerano i keitha w pierwszym składzie... a do tego bojan. Swieta trójca czyli pupilkwie pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?