O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5741
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ban!

0

zaczyna sie robić fajnie

NISZCZYĆ MILAN!!!!!!!!!!!!

0

macio_944

nie realmadrid.pl - raczej żal pl

poco wogóle wpuszczają tu takich gości co bzdecą bez celu?

0

coraz bardziej mi cieżal

0

1. gdzie tu widzisz moje foty

2. fajnie jak ci sie rozwali pewnie i tak jakiś tani a lepszy bedziesz miał jak sobie narysujesz i wytniesz ( papier 60gr., nożyczki 2 zł)

Zobacz wszystkie

0

sexibarca

gdzieś słyszałem że ma dziewczyne a nawet syna

0

jak strzeli jakaś bramkę to ja wygram milion w totka

0

gościu rządzi niema co ukrywać

pep niech lepiej szuka zastępcy bo xavi nie jest jednak maszyną i stukły mu już trzy krzyżyki, a jak widzimy nadal jest unikatowy i nie może odpocząć

0

po prostu żal mi ciebie ibra, jesteś totalnym dołkiem weź w ogóle wstań i wyjdź myślisz że jak strzelisz bramke to błyszczysz.

to wstyd, że nadal jesteś zawodnikiem Barcy a takie bzdury gadasz

wracaj do siebie do kraju i nie denerwuj innych

"Dla mnie jest wspaniałym trenerem z małym doświadczeniem. Jest zbyt młody, aby prowadzić drużynę złożoną z 22 gwiazd, 22 różnych osobowości. Niektórych, w dodatku, z dużą osobowością."

o co ci chodzi człowieku????

0

dokładnie nikt nigdy nie zastąpi Xaviego w 100% ale pep i del b. będą próbować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?